Můj příběh

Petr Ivanko,

kdo jsem

Jmenuji se Petr Ivanko, je mi 30 let, bydlím v Sezemicích a o obchod s nemovitostmi jsem se začal zajímat přibližně před 6 lety z důvodu vyhledávání investičních příležitostí. Prvotním spouštěčem tohoto zájmu byla četba knih od Roberta T. Kiyosakiho. Dále jsem absolvoval různé vzdělávací kurzy týkající se realit. Nyní to je přes 2 roky, co jsem začal pracovat v realitách na plný úvazek. Za tu dobu jsem zobchodoval přibližně 100 nemovitostí. Uteklo to poměrně rychle a měl jsem možnost seznámit se s různými styly práce a dojít k názoru, že svou práci dělám dobře.

Začátky nebyly lehké, naštěstí jsem na to nebyl sám, hodně mi pomohla moje tehdejší přítelkyně - nyní již manželka. Mám kolegu, kterého způsob práce běžných realitních makléřů štval stejně jako mě, a ještě před začátkem mé makléřské kariéry jsme si spolu sedli, řekli si, co nám na práci ostatních realitních makléřů vadí, a rozhodli se, že to budeme dělat jinak. Tak jsme vymysleli strategii, jak dokázat nemovitost prodat opravdu rychle, bezpečně a za maximální možnou částku.

Kvalita je důležitější než kvantita a v podnikání je potřeba se odlišit. Ještě dnes si spousta makléřů myslí, že když trh “jede”, tak se nemovitosti prodají samy i bez profesionálních fotek, půdorysu či videoprohlídky. Můj dlouhodobý cíl, a možná i trochu sen je, abych se stal jedním z nejvyhledávanějších makléřů se specializací na prodeje bytů a domů, a na trhu tak získal takovou autoritu, že budu třeba někdy v budoucnu školit nové makléře a posouvat laťku dál a dál.

A proč to vlastně dělám?

V realitách jsem se našel, není to pro mě jen zdroj příjmu, je to i můj koníček. A proto si troufám tvrdit, že to budu dělat i za 10 let. Je to také svoboda, jsem svým pánem, pracovní dobu a vše, co budu dělat, si určuji sám. Každý den cestuji někam jinam, poznávám díky nemovitostem místa, kam bych se jinak nikdy nepodíval, a potkávám se se zajímavými lidmi. ,,Makléřina” je práce na plný úvazek a samozřejmě, když děláte práci s pečlivostí a poctivě, pak může přinést i zajímavé finance.

Nejvíce mě těší, když se na mě klient obrací opakovaně a když mě doporučí svým známým a přátelům. Jsem rád, že pak mohu jít po ulici a nemusím před svými klienty sklápět hlavu.

Většina lidí ani neví, co všechno se dá s nemovitostí nebo s hypotékou dělat, a to je škoda. Můžete se na mě obrátit se vším, co se nemovitostí týká, ať už to jsou prodeje, pronájmy, investice, řešení exekucí… Se vším Vám rád pomohu.

0
Prodaných nemovitostí
0
Pronajatých nemovitostí
0
Spokojených klientů
0M
Hodnota prodaných nemovitostí v roce 2018