STAVEBNÍ POZEMEK PRO BYDLENÍ, 955 M²

Ostřešany

Popis

Dobrý den,

rád bych vám nabídl ke koupi stavební pozemek (955 m²) určený k výstavbě rodinného domu v Ostřešanech-Ostřešánky.

Ostřešany jsou obec, kde žije přibližně 1 000 obyvatel a najdete tu veškeré zázemí, které budete potřebovat. Je tu první stupeň základní školy, mateřská škola, obecní úřad, zdravotnické zařízení, restaurace, obchod se smíšeným zbožím, fotbalové hřiště. Dále je tu poměrně slušná dopravní obslužnost zajišťovaná městskou hromadnou dopravou, která má za následek, že se do Ostřešan stěhuje čím dál více obyvatel, a obec se tak rozrůstá.

Pro trávení volného času jsou vhodné cyklistické výlety do okolí nebo se můžete jen tak projít kolem rybníku „Kačák“ a pro děti se tu například pořádá stezka odvahy, rybolov, a každoroční posvícení.

Obec je pro realizaci dalších projektů. V plánu je například vybudování dalších cyklostezek a chodníků, které mají vést i kolem předmětných pozemků, a dále se bude realizovat výstavba multifunkčního sportovního hřiště.

Pozemek se nachází mezi Ostřešany a Tuněchody, takříkajíc v „Ostřešánkách“, kde obec podporuje novou výstavbu rodinných domů. Až na kanalizaci, kterou již obec projektuje, jsou všechny sítě na hranici pozemku.

Pokud se chcete o výjimečnosti tohoto místa přesvědčit sami, tak mi zavolejte a domluvte si se mnou prohlídku. Budu se na vás těšit.

S úctou, Petr Ivanko | realitní specialista

PRODÁNO

Cena je včetně poplatků, provize a právního servisu.

Kategorie Pozemky pro bydlení
Lokalita Ostřešany
Okres Pardubice
Plocha pozemku 955 m²
Poloha objektu Samostatný
Zástavba Obytná
Komunikace Asfaltová
Doprava Silnice, MHD, Autobus
Voda Dálkový vodovod
Elektřina 230V, 400V
Plyn Plynovod
Odpad Veřejná kanalizace, Septik

Nemáte čas a potřebujete pomoci s prodejem nemovitosti?

Zanechte nám na sebe kontakt a s vyplňováním formuláře si nemusíte dělat starosti.
Vše zařídíme za vás a dědické řízení tak pro vás bude příjemnější a rychlejší.