POZEMEK PRO BYDLENÍ SEZEMICE

SEZEMICE

Prodej stavebního pozemku 656 m²

Popis

Dobrý den,

pokud hledáte pozemek pro bydlení na klidném místě a s veškerou občanskou vybaveností, pak jste ho právě našli.

Rád bych Vám nabídl ke koupi stavební pozemek v Sezemicích o velikosti 656 m², který je připraven k okamžitému zahájení stavby.

K dispozici je vodovodní přípojka a již zavedená elektřina. Odpad je možné napojit do městské kanalizace nebo lze řešit čističkou odpadních vod.

Sezemice jsou obec, kde žije přibližně 4 000 obyvatel a leží 5 km od Pardubic. Najdete tu veškeré zázemí, které budete potřebovat – základní školu od 1. do 9. třídy, školku, poštu, dále je tu praktický i zubní lékař, rehabilitace, veterina, lékárna a několik restauračních zařízení. Ve volném čase můžete navštívit fotbalové nebo třeba pétanquové hřiště. Dále tu máme knihovnu a několik obchodů s běžným sortimentem.

Milovníci sportu mohou navštěvovat tělocvičnu s posilovnou, kde probíhají celý týden různorodé sportovní aktivity. Denně zde projíždí až 20 spojů ve směru na Pardubice a srovnatelný počet také opačným směrem do Holic. Mimochodem – k zastávce to je pouhých 7 minut.

Pokud Vás pozemek zaujal a chtěli byste se na něj přijít podívat, tak mi zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Budu se na Vás těšit.

S úctou, Petr Ivanko | realitní specialista.

T: 777 221 027

1 490 000 Kč včetně poplatků a právního servisu
Kategorie Pozemky pro bydlení
Lokalita Sezemice
Okres Pardubice
Plocha pozemku 656 m²
Stavba Rodinný dům
Poloha objektu Rohový
Zástavba Obytná
Komunikace Asfaltová
Doprava Silnice, MHD, Autobus
Voda Dálkový vodovod
Elektřina 230V
Odpad ČOV pro celý objekt

Plánujete prodej své nemovitosti?