PRODEJ DRUŽSTEVNÍHO BYTU REZIDENCE POD LIPAMI 3+KK

Štrossova, Pardubice

Popis

Dobrý den,

dnes mám pro vás výjimečnou příležitost a tím je možnost koupě bytu v nově vznikající „Rezidenci Pod Lipami”. Jedná se o nové moderní bydlení v centru Pardubic s plánem dokončení stavby začátkem roku 2023.

Předmětem prodeje je bytová jednotka s dispozicí 3+kk o podlahové ploše 64,2 m² a lodžií o podlahové ploše 4 m², nacházející se ve 3. nadzemním podlaží domu. Dále pak sklepní kóje o ploše 2 m², která je umístěna v 1. podzemním podlaží.

Použité materiály a zařízení budou vytvářet vzdušný a moderní interiér.

Okna dřevěná, lakovaná v šedohnědém odstínu s izolačním zasklením,
bezpečnostní a protipožární dveře,
vinylové podlahy v dekoru dubového dřeva tl. 5,2 mm, click systém na akustické podložce,
v koupelně a na wc bude položena keramické dlažba i obklad v rozměrech 30 x 60 v zemitých odstínech s dekorem kamene, samostatné keramické umyvadlo včetně baterie a sifonu, závěsná toaleta, bidet a sprchový kout se skleněnou otevírací zástěnou.

Vytápění je zde řešeno dálkově z Opatovic, odpadají tak starosti s vlastním kotlem a zároveň se jedná o nejlevnější formu vytápění.

Dům má skvělou energetickou náročnost, bude bezbariérový a uzpůsoben i potřebám seniorů. Zázemí domu bude uzpůsobeno možnosti návštěv lékaře, společného stravování, úklidovým a dalším službám. Rezidentům bude k dispozici i podzemní parkoviště, díky kterému budou moci snadno vyřešit, kde nechat auto. Abych nezapomněl, tak k našemu bytu máme i předběžně zarezervované parkovací stání a v případě zájmu je tak možné mít své vlastní parkování vyřešené.

Rezidence Pod Lipami vzniká v místě, kde se Štrossova ulice setkává s ulicí Ke Kamenci. Skoro z domu budete moci naskočit do trolejbusu a vyrazit, kam potřebujete. Díky kvalitní dopravní infrastruktuře se autem z Pardubic dostanete stejně snadno jako pěšky na Pernštýnské náměstí.

Aktuální situace na realitním trhu je kvůli dostupnosti hypotečních úvěrů složitá a právě proto je tato nabídka zcela jedinečná. Jedná se totiž o družstevní bydlení a jakkoliv není dnes družstevní bydlení standardem, obliba téhle formy nákupu nemovitosti se vrací. A to díky tomu, že při nákupu podílu v družstvu není potřeba dokazovat bance svou bonitu a složitě se snažit získat hypoteční úvěr.
V našem případě uhradíte inzerovanou částku a zbývající část, (která je ve výši
4.114 839 Kč) měsíční částkou (18.900 Kč) doplácíte svůj podíl. Navíc na trhu existují bankovní společnosti, které poskytnou úvěr i na družstevní podíl. Takže v případě, že nemáte vlastní prostředky pro nákup podílu, lze si je půjčit. A pro ty, kteří podobný nákup zamýšlejí jako investici, tak existuje možnost, jak získat nemovitost prakticky bez vlastních prostředků. Obrovskou výhodu je pak to, že anuitu můžete kdykoli jednorázově doplatit a byt ihned převést do osobního vlastnictví. V časech kdy opět klesnou úrokové sazby u hypoték se toto určitě vyplatí.

Vzhledem k tomu, že se stavba každým dnem dokončuje, tak je možné po předchozí domluvě udělat s vážnými zájemci případnou prohlídku.

Všech 81 bytů se prodalo obratem po zveřejnění a v tomto případě se jeden z bytů uvolnil. Skutečně se jedná o velmi zajímavou nabídku, která si zaslouží vaši pozornost. V případě dotazů mě neváhejte kontaktovat.

S úctou, Petr Ivanko | realitní specialista

PRODÁNO

Cena je včetně poplatků, provize a právního servisu.

Kategorie Byty 3+kk
Lokalita Pardubice
Okres Pardubice
Vlastnictví Družstevní
Převod do OV ano
Plocha užitná 70 m²
Plocha podlahová 64 m²
Podlaží umístění 3
Stav objektu Ve výstavbě
Budova Cihlová
Zástavba Obytná
Rok kolaudace 2023
Rok výstavby 2022
B (79 kWh/m2 za rok)
Zařízený Ne
Bezbariérový ano
Výtah ano
Lodžie ano (4 m²)
Sklep ano (2 m²)
Komunikace Asfaltová
Telekomunikace Kabelové rozvody
Doprava Silnice, MHD
Voda Dálkový vodovod
Elektřina 230V
Odpad Veřejná kanalizace
Topení Ústřední dálkové


Nemáte čas a potřebujete pomoci s prodejem nemovitosti?

Zanechte mi na sebe kontakt a já Vás budu v nejbližší době kontaktovat. Společně probereme detaily a domluvíme se na osobní schůzce.