Můj příběh

Petr Ivanko

Kdo jsem

Jmenuji se Petr Ivanko, je mi 33 let, bydlím v Sezemicích a o obchod s nemovitostmi jsem se začal zajímat přibližně před 9 lety z důvodu vyhledávání investičních příležitostí. Prvotním spouštěčem tohoto zájmu byla četba knih od Roberta T. Kiyosakiho. Dále jsem absolvoval různé vzdělávací kurzy týkající se realit. Nyní to je přes 3 roky, co jsem začal pracovat v realitách na plný úvazek. Za tu dobu jsem zobchodoval přibližně 200 nemovitostí. Uteklo to poměrně rychle a měl jsem možnost seznámit se s různými styly práce a dojít k názoru, že svou práci dělám dobře.

Začátky nebyly lehké, naštěstí jsem na to nebyl sám, hodně mi pomohla moje tehdejší přítelkyně – nyní již manželka. Mám kolegu, kterého způsob práce běžných realitních makléřů štval stejně jako mě, a ještě před začátkem mé makléřské kariéry jsme si spolu sedli, řekli si, co nám na práci ostatních realitních makléřů vadí, a rozhodli se, že to budeme dělat jinak. Tak jsme vymysleli strategii, jak dokázat nemovitost prodat opravdu rychle, bezpečně a za maximální možnou částku.

Kvalita je důležitější než kvantita a v podnikání je potřeba se odlišit. Ještě dnes si spousta makléřů myslí, že když trh “jede”, tak se nemovitosti prodají samy i bez profesionálních fotek, půdorysu či videoprohlídky. Můj dlouhodobý cíl, a možná i trochu sen je, abych se stal jedním z nejvyhledávanějších makléřů se specializací na prodeje bytů a domů, a na trhu tak získal takovou autoritu, že budu třeba někdy v budoucnu školit nové makléře a posouvat laťku dál a dál.

A proč to vlastně dělám?

V realitách jsem se našel, není to pro mě jen zdroj příjmu, je to i můj koníček. A proto si troufám tvrdit, že to budu dělat i za 10 let. Je to také svoboda, jsem svým pánem, pracovní dobu a vše, co budu dělat, si určuji sám. Každý den cestuji někam jinam, poznávám díky nemovitostem místa, kam bych se jinak nikdy nepodíval, a potkávám se se zajímavými lidmi. ,,Makléřina” je práce na plný úvazek a samozřejmě, když děláte práci s pečlivostí a poctivě, pak může přinést i zajímavé finance.

Nejvíce mě těší, když se na mě klient obrací opakovaně a když mě doporučí svým známým a přátelům. Jsem rád, že pak mohu jít po ulici a nemusím před svými klienty sklápět hlavu.

Většina lidí ani neví, co všechno se dá s nemovitostí nebo s hypotékou dělat, a to je škoda. Můžete se na mě obrátit se vším, co se nemovitostí týká, ať už to jsou prodeje, pronájmy, investice, řešení exekucí… Se vším Vám rád pomohu.

200

Prodaných nemovitostí

300

Pronajatých nemovitostí

500

Spokojených klientů

339

Hodnota prodaných nemovitostí

Pan Ivanko není jen makléř, je to bůh ve světě realit. Nejen, že se mu podařilo náš byt prodat do 3 dnů od zveřejnění, navíc nám domluvil skvělé podmínky prodeje a navýšil cenu o 100.000 Kč. Byli jsme spokojeni po všech stránkách - spolehlivost, ochota, profesionální přístup, proto pana Ivanka můžeme jen vřele doporučit.

Zuzka K.Bratranců Veverkových, Pardubice

Mohu souhlasit s níže uvedenými recenzemi, pan Ivanko vše, co řekl to dodržel (což dnes není určitě normální bohužel), nákup domu včetně vyřízení hypotéky proběhl velmi rychle, když jsme potřebovali něco nadstandardního(schůzku pozdě večer nebo brzo ráno), tak i to nebyl problém. Takže určitě doporučuji.

Jitka N.Němčice

Díky Petrovi za super prodej bytu. Do týdne podepsaná rezervační smlouva. Zařízeno od A do Z za cenu vyšší než bylo mé minimum. Zařízeny veškeré papíry i komunikace. Za mě skvělá spolupráce, hezky udělaná prezentace prodeje, rychle nalezen kupující. Doporučuji. Top makléř.

Markéta K.Sezemice

S panem Ivankem jsme byli naprosto spokojeni. Nejprve nám pomohl s koupí bytu, a následně nám ho pomohl také pronajmout. Vše probíhalo hladce jako po másle a v krátkých termínech, takže nikde nevznikaly zbytečné prodlevy. Pečlivě vybíral nájemce tak, abychom s ním byli maximálně spokojeni, a to se také povedlo. Zařizoval prohlídky bytu, komunikoval s potenciálními nájemci a vše zařídil za nás, což nám skutečně vyhovovalo. Mílý a profesionální přístup je jednoznačné plus. Pana Ivanka můžeme jednoznačně doporučit.

Terka D.Lidmily Malé, Pardubice

Pana Ivanka mohu jedině doporučit! ještě teď doma sedím a nevěřícně kroutím hlavou nad zápisem v katastru nemovitostí. Pan Ivanko prodal můj byt v rekordním čase za podmínek, na kterých jsme se předem domluvili, o všem mne informoval a pomohl nad rámec činností, které k prodeji patří. Na jeho práci lze vidět, že ji dělá rád a to je to, co z pana Ivanka dělá výjimečného realitního makléře. Velice Vám děkuji a přeji Vám spousty dalších spokojených klientů.

Gabriela K.Závod Míru, Pardubice

Nemáte čas a potřebujete pomoci s prodejem nemovitosti?

Zanechte mi na sebe kontakt a já Vás budu v nejbližší době kontaktovat. Společně probereme detaily a domluvíme se na osobní schůzce.