Můj příběh

Petr Ivanko

Kdo jsem

Jmenuji se Petr Ivanko a specializuji se na prodeje bytů a domů. Nyní to je přes 7 let, co jsem začal pracovat v realitách na plný úvazek. Za tu dobu jsem zobchodoval přes 200 nemovitostí v celkové hodnotě přes 588.659.600 Kč. Uteklo to poměrně rychle a měl jsem možnost seznámit se s různými styly práce a dojít k názoru, že svou práci dělám opravdu dobře.

Ještě dnes si spousta makléřů myslí, že se nemovitosti prodají samy i bez profesionálních fotek, půdorysů, videoprohlídkek a nejrůznějších druhů propagací. Můj dlouhodobý cíl, a možná i trochu sen je, abych se stal jedním z nejvyhledávanějších makléřů se specializací na prodeje bytů a domů, a na trhu získal takovou autoritu, že budu třeba někdy v budoucnu školit nové makléře a posouvat laťku dál a dál.

A proč to vlastně dělám?

V realitách jsem se našel, není to pro mě jen zdroj příjmu, je to i můj koníček. A proto si troufám tvrdit, že to budu dělat i za 10 let. Je to také svoboda, jsem svým pánem, pracovní dobu a vše, co budu dělat, si určuji sám. Každý den cestuji někam jinam, poznávám díky nemovitostem místa, kam bych se jinak nikdy nepodíval, a potkávám se se zajímavými lidmi. ,,Makléřina” je práce na plný úvazek a samozřejmě, když děláte práci s pečlivostí a poctivě, pak může přinést i zajímavé finance.

Nejvíce mě těší, když se na mě klient obrací opakovaně a když mě doporučí svým známým a přátelům. Jsem rád, že pak mohu jít po ulici a nemusím před svými klienty sklápět hlavu.

Většina lidí ani neví, co všechno se dá s nemovitostí nebo s hypotékou dělat, a to je škoda. Nabízím široké spektrum realitních služeb, včetně prodeje a pronájmu nemovitostí, průzkumu trhu a ohodnocení nemovitostí. Jsem připraven Vám pomoci s každým aspektem procesu, od nalezení ideální nemovitosti až po úspěšné dokončení obchodu. Vaše potřeby a požadavky budou vždy na prvním místě a já se budu snažit splnit je co nejlépe.

200

Prodaných nemovitostí

300

Pronajatých nemovitostí

500

Spokojených klientů

588

Hodnota prodaných nemovitostí

Pan Ivanko není jen makléř, je to bůh ve světě realit. Nejen, že se mu podařilo náš byt prodat do 3 dnů od zveřejnění, navíc nám domluvil skvělé podmínky prodeje a navýšil cenu o 100.000 Kč. Byli jsme spokojeni po všech stránkách - spolehlivost, ochota, profesionální přístup, proto pana Ivanka můžeme jen vřele doporučit.

Zuzka K.Bratranců Veverkových, Pardubice

Mohu souhlasit s níže uvedenými recenzemi, pan Ivanko vše, co řekl to dodržel (což dnes není určitě normální bohužel), nákup domu včetně vyřízení hypotéky proběhl velmi rychle, když jsme potřebovali něco nadstandardního(schůzku pozdě večer nebo brzo ráno), tak i to nebyl problém. Takže určitě doporučuji.

Jitka N.Němčice

Díky Petrovi za super prodej bytu. Do týdne podepsaná rezervační smlouva. Zařízeno od A do Z za cenu vyšší než bylo mé minimum. Zařízeny veškeré papíry i komunikace. Za mě skvělá spolupráce, hezky udělaná prezentace prodeje, rychle nalezen kupující. Doporučuji. Top makléř.

Markéta K.Sezemice

S panem Ivankem jsme byli naprosto spokojeni. Nejprve nám pomohl s koupí bytu, a následně nám ho pomohl také pronajmout. Vše probíhalo hladce jako po másle a v krátkých termínech, takže nikde nevznikaly zbytečné prodlevy. Pečlivě vybíral nájemce tak, abychom s ním byli maximálně spokojeni, a to se také povedlo. Zařizoval prohlídky bytu, komunikoval s potenciálními nájemci a vše zařídil za nás, což nám skutečně vyhovovalo. Mílý a profesionální přístup je jednoznačné plus. Pana Ivanka můžeme jednoznačně doporučit.

Terka D.Lidmily Malé, Pardubice

Pana Ivanka mohu jedině doporučit! ještě teď doma sedím a nevěřícně kroutím hlavou nad zápisem v katastru nemovitostí. Pan Ivanko prodal můj byt v rekordním čase za podmínek, na kterých jsme se předem domluvili, o všem mne informoval a pomohl nad rámec činností, které k prodeji patří. Na jeho práci lze vidět, že ji dělá rád a to je to, co z pana Ivanka dělá výjimečného realitního makléře. Velice Vám děkuji a přeji Vám spousty dalších spokojených klientů.

Gabriela K.Závod Míru, Pardubice


Nemáte čas a potřebujete pomoci s prodejem nemovitosti?

Zanechte mi na sebe kontakt a já Vás budu v nejbližší době kontaktovat. Společně probereme detaily a domluvíme se na osobní schůzce.