Online odhad nemovitosti

Zjistěte odhad ceny bytu či domu s vysokou přesností

Vše online a za pár kliknutí. Díky kvalifikovanému odhadu se dozvíte, za kolik peněz můžete prodat vaši nemovitost. A to zcela zdarma.

Nenechám vás prodat levně

DÍKY MÉMU ODHADU VÁM UKÁŽU, JAKÁ JE REÁLNÁ CENA A JAK LZE JEŠTĚ CENU NAVÝŠIT

Mám za sebou více jak 3.000 vypracovaných odhadů nemovitostí. Vyzkoušejte odhad ceny nemovitosti online a zjistěte za pár kliknutí, kolik peněz můžete získat při prodeji svého bytu či domu.

Budete-li mít zájem, můžeme se sejít přímo na místě, kde nemovitost stojí. Takový případ je podle mého ideální. Zabere to přibližně 30 minut vašeho času v závislosti na typu nemovitosti a navíc si promluvíme o důležitých věcech, které se dané nemovitosti týkají. Určitě mě bude zajímat, jaká je dispozice, jak je nemovitost stará a kdy byla kolaudovaná, v jakém je technickém stavu, jak je v ní řešeno vytápění, jaké jsou k dispozici inženýrské sítě, v jakém technickém stavu je střecha, okna a další.

Poté vám připravím návrh reálné tržní ceny. Návrh se bude opírat o všechny skutečnosti, se kterými jsem měl možnost se seznámit. Důležitou roli budou hrát také mé zkušenosti, prodané nemovitosti ve vaší lokalitě, ale hlavně provedu průzkum přímo v katastru nemovitostí, kde mám možnost vidět reálné prodejní ceny. Obdržíte ode mě report s uskutečněnými prodeji ve vašem nejbližším okolí za posledních 6 až 12 měsíců.

Článek
18.1.2023

AKTUÁLNÍ SITUACE NA TRHU S NÁJEMNÍM BYDLENÍM

Zájem o nájemní byty roste. Hlásí se i desítky zájemců. Pryč je doba, kdy byly…
Read More
Článek
18.1.2023

SHRNUTÍ SOUČASNÉ SITUACE NA REALITNÍM TRHU

Nabídka bytů je širší a ceny klesly. Zatímco ještě před rokem bychom touhle dobou našli…
Read More
Článek
14.9.2021

PATŘÍTE MEZI 90% LIDÍ, KTEŘÍ CHTĚJÍ Z PRODEJE SVÉ NEMOVITOSTI ZÍSKAT MAXIMUM? ŘEKNU VÁM, JAK NA TO.

Víte, jak za svůj byt, dům, pozemek či chatu dostat maximální možnou částku? Znám cestu,…
Read More


Nemáte čas a potřebujete pomoci s prodejem nemovitosti?

Zanechte mi na sebe kontakt a já Vás budu v nejbližší době kontaktovat. Společně probereme detaily a domluvíme se na osobní schůzce.