Online odhad

Proč chtít online odhad

Pokud se vám nedaří prodej, nebo vás jen zajímá přibližná hodnota vaší nemovitosti, pak stačí vyplnit údaje níže ve formuláři. Na základě těchto údajů vám zpracuji hrubý odhad tržní ceny vaší nemovitosti a to zcela zdarma.

Budete-li mít zájem, můžeme se sejít přímo na místě, kde nemovitost stojí. Takový případ je podle mého ideální. Zabere to přibližně 30 minut času v závislosti na typu nemovitosti a promluvíme si o důležitých věcech, které se dané nemovitosti týkají. Určitě mě bude zajímat, jaká je dispozice, jak je nemovitost stará, v jakém je technickém stavu, jak je v ní řešeno vytápění, jaké jsou k dispozici inženýrské sítě, v jakém technickém stavu je střecha, okna a další.

Poté pro vás zhruba do dvou dnů připravím návrh reálné tržní ceny. Návrh se bude opírat o všechny skutečnosti, se kterými jsem měl možnost se seznámit. Důležitou roli budou hrát také mé zkušenosti a zkušenosti realitní kanceláře, ve které pracuji.

Nebudete prodávat pod cenou

Nenechám vás prodat levně, díky mému odhadu vám ukáži, jaká je reálná cena a jak lze cenu navýšit, a získat tak z prodeje maximum.

Nebude prostor k vyjednávání

S pomocí online odhadu nastavíte jednoduše tu správnou prodejní cenu a už nikdy nebudete muset vyjednávat o slevě.

Nemáte čas a potřebujete pomoci s prodejem nemovitosti?

Zanechte mi na sebe kontakt a já Vás budu v nejbližší době kontaktovat. Společně probereme detaily a domluvíme se na osobní schůzce.