Reference

Prodej našeho bytu jsme svěřili do nejlepších rukou, rukou pana Ivanka. Byl skvělý a profesionální od začátku do konce. Jednání s ním bylo vždy milé, co slíbil, to se stalo. Díky němu jsme se nemuseli starat vůbec o nic, náš byt prodal rychle, vše vyřídil naprosto dokonale. Ještě jednou moc děkujeme a všem tohoto realitního specialistu doporučujeme!

Klára B.

S panem Ivankem jsme byli naprosto spokojeni. Nejprve nám pomohl s koupí bytu, a následně nám ho pomohl také pronajmout. Vše probíhalo hladce jako po másle a v krátkých termínech, takže nikde nevznikaly zbytečné prodlevy. Pečlivě vybíral nájemce tak, abychom s ním byli maximálně spokojeni, a to se také povedlo. Zařizoval prohlídky bytu, komunikoval s potenciálními nájemci a vše zařídil za nás, což nám skutečně vyhovovalo. Mílý a profesionální přístup je jednoznačné plus. Pana Ivanka můžeme jednoznačně doporučit.

Terka D.

Vážený pane Ivanko, přijměte, prosím, veliké DÍKY za Vaši skvělou a profesionální spolupráci při koupi námi vybraného bytu z Vaší nabídky. Od první prohlídky bytu jste s námi velmi vstřícně spolupracoval, dílčí dotazy/detaily jste řešil on-line, odborně a vždy s velkým zájmem o nás,  klienty se stejně velmi seriózní spolupráci s prodávajícím. Toto vše vedlo k rezervaci námi zvolené bytové jednotky a následné realizaci kupní smlouvy v renomované advokátní kanceláři. Při dnešním závěrečném předání bytu jste měl velmi pečlivě připravené veškeré potřebné dokumenty, Vaší samozřejmostí byl doprovod obou smluvních stran k převodu ke správcovské firmě, stejně jako k realizaci převodu energií – vše za Vaší přítomnosti. Velmi rádi a zodpovědně můžeme potvrdit, že Váš profil, kterým se prezentujete pro veřejnost, zcela a přesně  odpovídá Vašemu skutečnému přístupu a realitě v praxi. Vždy jste byl naprosto dochvilný, přesný a velmi zodpovědný. Předejte, prosím, naše ocenění kompetentním osobám ve vaší společnosti. Těšíme se na další spolupráci  právě  s Vámi.

Hana a Stanislav N.

Pana Ivanka vřele dopručuji! Je to profesionál, ví co udělat,aby vám prodal nemovitost a to velmi rychle! Je hodně aktivní,co se týká prohlídek, komunikace na jedničku! Pana Ivanka velmi rádi doporučujeme dál. 

Verča N.

Mohu souhlasit s níže uvedenými recenzemi, pan Ivanko vše, co řekl to dodržel (což dnes není určitě normální bohužel), nákup domu včetně vyřízení hypotéky proběhl velmi rychle, když jsme potřebovali něco nadstandardního(schůzku pozdě večer nebo brzo ráno), tak i to nebyl problém. Takže určitě doporučuji.

Jitka N.

Pana Ivanka mohu jedině doporučit! ještě teď doma sedím a nevěřícně kroutím hlavou nad zápisem v katastru nemovitostí. Pan Ivanko prodal můj byt v rekordním čase za podmínek, na kterých jsme se předem domluvili, o všem mne informoval a pomohl nad rámec činností, které k prodeji patří. Na jeho práci lze vidět, že ji dělá rád a to je to, co z pana Ivanka dělá výjimečného realitního makléře. Velice Vám děkuji a přeji Vám spousty dalších spokojených klientů.

Gabriela Š.