Prodané nemovitosti

PRODEJ BYTU 3+1, 75,3 m²

Kutná hora

Oblíbená městská část v Kutné Hoře – Šipší, odkud máte skvělou dostupnost do celého centra města. Právě tady Vám nabízím prostorný byt o dispozici 3+1 s lodžií i sklepem.

PRODEJ RODINÉHO DOMU 3+1 SE ZAHRADOU 620 M²

Sezemice

Skvělá příležitost ke koupi pěkného rodinného domu s garáží a zahradou, který se nachází v oblíbených Sezemicích.
Dům je aktuálně o dispozici 3+1 a jeho celková plocha činí 96 m². Do budoucna lze vybudovat půdní vestavbu s dalšími třemi pokoji. Za domem najdete zahradu o velikosti 620 m².

PRODEJ RODINNÉHO DOMU 4+1 SE ZAHRADOU

Poběžovice

Hledáte to pravé místo, kde byste mohli mít svůj rodinný dům, kde si odpočinete od ruchu velkoměsta? Možná právě tahle nabídka bude pro Vás. Dům se nachází v klidné slepé ulici a vedle se rozléhají pole a lesy.

PRODEJ TŘÍPODLAŽNÍ VILY SE ZAHRADOU 1 131 M²

Svobodné Dvory

Nabízím Vám prostorný rodinný dům nebo chcete-li vilku u které vidím velký potenciál. Můžete ji využít jako vícegenerační bydlení, nebo propojit bydlení s prostorem pro podnikání. Navíc se za domem nachází zahrada s koupacím jezírkem.

PRODEJ DOMU/CHALUPY 4+KK 102 M² SE ZAHRADOU 733 M²

Soběraz

Rodinný dům nebo chalupa? Nemůžete se rozhodnout? Mám pro Vás jasný kompromis na skvělém místě v Českém ráji nedaleko pohádkového města Jičín.

PRODEJ TŘÍPODLAŽNÍ VILY SE ZAHRADOU 1 131 M²

Konopáč

Chcete mít místo kam utečete z ruchu města a využijete ho k relaxaci a odpočinku?

Možná by se Vám mohla líbit tato chata, která se nachází nedaleko Heřmanova Městec kousek od koupaliště Konopáč.

PRODEJ KRÁSNÉHO BYTU 2+1, 55,4 m²

Pardubice

Moc hezký byt po rekonstrukci z roku 2016 o dispozici 2+1 s lodžií a sklepem. Navíc ve velice žádané lokalitě vedle rezidence Pod Vinicí, odkud to máte do centra města 5 minut chůzí a veškerou občanskou vybavenost v docházkové vzdálenosti.

PRODEJ RODINNÉHO DOMU S ROZLEHLOU ZAHRADOU 1020 M²

Nemošice

Láká vás bydlení ve městě, ale zároveň se chcete cítit jako na malé vesničce? Možná právě tohle bude pro Vás to pravé! Rodinný dům 4+1 s hezkou zahradou v městské části Pardubic.

PRODEJ BYTU 2+KK S BALKONEM 71 M²

Pardubice

Mám tu pro Vás moderní, světlý byt ve vyhledávané městské části Pod Vinicí v Pardubicích.
Byt je o dispozici 2+kk a jeho celková plocha činí 71 m². Má krásný prostorný balkon o velikosti 9,3 m² orientovaný na jiho-západ.

PRODEJ BYTU 3+KK 75 M² SE ZAHRADOU 344 M²

Pardubice

Hledáte dostupné bydlení s dobrou občanskou vybaveností a vlastní zahradou? Rodinný dům to sice není, ale mám tu pro Vás velice atraktivní nabídku. Jedná se o byt s dispozicí 3+kk, balkonem, sklepem a oplocenou zahradou o velikosti 344 m2. Na které najdete bazén, pergolu a dokonce i vířivku.

PRODEJ BYTU 2+1 V CENTRU MĚSTA 65 M²

Pardubice

Cenově dostupné bydlení přímo v centru města Pardubic? Ano, přímo tento byt může být váš. Je plně funkční ve velmi udržovaném stavu. Neváhejte a domluvte si osobní prohlídku.

PRODEJ REKREAČNÍ CHATY

Rašovy

Chcete mít místo kam utečete z ruchu velkého města a využijete ho k relaxaci a odpočinku? Jedná se o chatu nedaleko Heřmanova Městce, která stojí na pozemku v lese nedaleko rozlehlého rybníka.

PRODEJ BYTU 2+1 - 65,33 m²

Pardubice

Byt je v původním stavu připravený k rekonstrukci. Má prostorné slunné pokoje, odkud vidíte na protější protékající Chrudimku. Velkou přidanou hodnotou je zde společný dvůr, kde najdete místo k posezení.

PRODEJ ŘADOVÉHO RODINNÉHO DOMU

Svítkov

Krásný řadový rodinný dům o dispozici 4+kk s garáží, terasou a zahradou s vířivkou si rozhodně zaslouží vaši pozornost.

PRODEJ DRUŽSTEVNÍHO BYTU REZIDENCE POD LIPAMI 3+KK

Pardubice

Mám pro vás výjimečnou příležitost a tím je možnost koupě bytu v nově vznikající „Rezidenci Pod Lipami”. Jedná se o nové moderní bydlení v centru Pardubic s plánem dokončení stavby začátkem roku 2023.

PRODEJ USEDLOSTI - 5 966 m²

Bylany

Rád bych Vám nabídl příležitost k investici. Jedná se o pozemek na kterém je rodinná usedlost s číslem popisným 19 a stodolou v Bylanech. Pozemek má celkovou výměru 5 966 m. a vedou k němu dvě zpevněné cesty jedna obecní a druhá soukromá.

PRODEJ BYTU 3+1 - 88,3 m² SE DVĚMA BALKONY

Pardubice

Hezký byt o dispozici 3+1 v atraktivní lokalitě, odkud to máte do centra co by dup. A pokud preferujete dopravu autem do pár minut jste na rychlodráze a pokračujete směr Hradec Králové a poté na dálnici směr Praha nebo Olomouc.

PRODEJ BYTU 3+1, 69 M²

Praha

Hledáte klidné a dostupné bydlení v Praze, které si přizpůsobíte vlastním požadavkům? Tento byt je v původním stavu, takže ihned můžete začít s rekonstrukcí. Navíc má prostornou zasklenou lodžii a komoru na patře.

INVESTIČNÍ PŘÍLEŽITOST - POZEMKY PRO BYDLENÍ 5 737 M²

Holice

Tento soubor pozemků by mohl být zajímavý například pro developera. Díky tomu že na pozemku se nenachází žádná stavba, stačí pozemky zasíťovat a rozparcelovat. Lze takto mít až 8 samostatných parcel o minimální velikosti 700 m..

PRODEJ CHATY 3+KK

Jezbořice

Hledáte místo kam byste jezdili relaxovat, do přírody, grilovat, zahradničit?

Tato chata je o dispozici 3+kk a prošla rekonstrukcí. Nachází se v obci Jezbořice nedaleko místního rybníka Jezbořák.

PRODEJ BYTU 1+1 - 46,3 m²

Pardubice

Tento byt prošel kompletní rekonstrukcí – rozvody elektřiny, koupelna, podlahy, kuchyň a má dispozici 1+1, která je vhodná jak pro investici tak ke startovnímu bydlení pro mladý pár. Navíc se nachází v oblíbené části Pardubic – Polabinách.

PRODEJ ROHOVÉHO ŘADOVÉHO DOMU 5+1 S POZEMKEM O VELIKOSTI 374 M²

Chotěboř

Přichystal sem si pro Vás do nabídky rohový, rodinný dům o dispozici 5+1 s garáží a zahradou, který se nachází v Chotěboři na Vysočině.  Naposled proběhla v roce 2015 výměna oken za plastová s dvojsklem a v letošním roce proběhla rekonstrukce koupelny.

PRODEJ CHALUPY 215 M²

Javor

Z půlky roubená a z půlky zděná chalupa, která má dvě bytové jednotky. Dále má oplocenou zahradu a nádhernou přírodu v okolí, která je vhodná pro toho, kdo má rád turistiku, klid a procházky.

PRODEJ ŘADOVÉHO RODINNÉHO DOMU SE ZAHRADOU - 236 m²

Pardubice - Trnová

Řadový, rodinný dům s garáží a zahradou, který se nachází na oblíbeném místě v klidné části Pardubic – Trnové.
Dům má dispozici 5+1 a je zcela připraven k nastěhování.

PRODEJ BYTU 1+1 - 34,9 m²

Pardubice - Dubina

Tento byt je vhodný jak na investici, tak ke startovnímu bydlení. Má celkem 34,9 m² včetně sklepu. Nachází se v 8. podlaží bytového domu na adrese Erno Košťála 970 v Pardubicích.

PRODEJ DOMU S POZEMKEM 2 241 M²

Lhůta

Nabízím Vám tento dům, který si žádá vaši pozornost. Můžete ho celý zrekonstruovat a využívat k trvalému bydlení, nebo jen něco málo opravit a využívat k rekreaci. Jeho celkový pozemek je opravdu veliký, aktuálně se na něm nacházejí vzrostlé ovocné stromy a keře. No a jeho dalším benefitem je cena, podívejte sami.

PRODEJ MALOMETŘÁŽNÍHO BYTU 3+KK

Pardubice

Hledáte cenově dostupné bydlení ve městě a navíc kde máte vše na dosah ruky?

Možná jste to právě našli. Jedná se o byt který byl původně 1+1 ale aktuální majitelé ho zrekonstruovali na moderní 3+kk.

PRODEJ ZREKONSTRUOVANÉHO BYTU 3+KK

Pardubice

Hledáte moderní, klidné bydlení nedaleko centra města?

Tento zrekonstruovaný byt prošel kompletní proměnou včetně změny z dispozice 3+1 na vzdušné 3+kk. Navíc tahle oblíbená lokalita, kde to máte kousek do města i do parku. Co víc si přát.

PRODEJ POZEMKU S DOMEM

Sezemice

Přáli jste si skvělé bydlené v menším městě, které má veškerou občanskou vybavenost? Nebo hledáte investiční příležitost? Možná právě tohle, bude pro Vás skvělá volba.

PRODEJ BYTU 1+1 - 45,6 m²

Hradec Králové

Tento byt je v udržovaném původním stavu a připravený k rekonstrukci. Lze díky jeho dispozici provést změnu z 1+1 na moderní 2+kk.

Takže pokud hledáte kam uložit své peníze, tohle je jedna z možností.

PRODEJ RODINNÉHO BYTU 3+KK

Pardubice

Nabízím rodinný byt o dispozici 3+kk, který se nachází v Jiráskově ulici v Pardubicích. Ložnice i dětský pokoj jsou neprůchozí, tudíž neztrácíte své soukromí. Velkou výhodou je také prostorná slunná lodžie a sklep.

PRODEJ RODINNÉHO BYTU 3+1 V CENTRU MĚSTA

Pardubice

Hledáte perfektní rodinné bydlení přímo v centru města?

Možná právě tenhle byt bude určený Vám. Je o dispozici 3+1 má balkon, prostorný sklep a navíc společnou zahradu ve vnitrobloku s příjemným posezením.

PRODEJ RODINNÉHO DOMU 9+1

Sezemice

Chcete bydlet mimo velké město, ale zároveň mít v docházkové vzdálenosti veškerou občanskou vybavenost? Možná je přímo tento dům Vaše správná volba!

Nachází se ve městě v Sezemicích, kde naleznete vše co budete ke spokojenému životu potřebovat. Dům je prostorný s udržovanou velkou zahradou.

PRODEJ BYTU 2+1, 71 m² S MOŽNOSTÍ VYBUDOVÁNÍ MEZONETOVÉHO BYDLENÍ

Pardubice

Hledáte klidní bydlení ve městě? Tento byt Vám nabízí mnohem více: bezplatné parkování, klidnou lokalitu, přírodu i možnost vybudování mezonetového bydlení, díky odkoupení půdy nad bytem.

PRODEJ RODINNÉHO BYTU 3+1

Hrochův Týnec

Hledáte dostupné rodinné bydlení v menším městě, kde budete mít veškerou občanskou vybavenost na dosah ruky, ale zároveň to pro Vás bude cenově přijatelné? Možná právě tento byt je Váš budoucí nový domov.

PRODEJ POZEMKU PRO BYDLENÍ O VELIKOSTI 4 299 m2

Františky

Klidné bydlení v malé vesnici nebo investiční příležitost?

Je to pouze na Vás pro co se rozhodnete. Tento pozemek můžete využít jak pro výstavbu rodinného domu, chalupy nebo menšího ubytovacího zařízení. Je to jen na Vás.

PRODEJ NOVOSTAVBY 5+KK S POZEMKEM O VELIKOSTI 1 121 m2

Lohenice

Novostavba z roku 2021 o dispozici 5+kk s podlahovou plochou 142 m2 a rozlehlou zahradou. Nachází se nedaleko Přelouče v malé vesnici Lohenice. Dům má terasu, dvě krytá parkovací stání a vlastní příjezdovou cestu s elektrickou bránou.

PRODEJ CHALUPY

Bernartice

Rodinné bydlení, chalupa či nemovitosti k investici? To záleží jen na Vás. Tato nemovitosti se nachází v malebné obci Bernartice na úpatí východních Krkonoš, nedaleko polských hranic. V okolí jsou sjezdovky a spousty turistických míst.

PRODEJ BYTU 2+1, 78,65 m² SE DVĚMA LODŽIEMI

Hradec Králové

Prostorný byt o dispozici 2+1 v centru Hradce Králové nedaleko Jiráskových sadů. Je v původní stavu, ale díky videoprohlídce můžete vidět vaši budoucí vizualizaci po rekonstrukci.

PRODEJ ZREKONSTRUOVANÉHO KRÁSNÉHO BYTU 2+KK

Hradec Králové

Komfortní moderní bydlení v Hradci Králové? Ano to přesně pro Vás v nabídce mám. Jedná se o zrekonstruovaný byt o dispozici 2+kk s prostornou lodžií s výhledem na Labe.

PRODEJ INVESTIČNÍHO BYTU 1+KK S PROSTORNOU LODŽIÍ

Pardubice

Chcete investovat do nemovitosti? Možná je tato příležitost přímo pro Vás! Jde o byt s dispozicí 1+kk s lodžií a sklepem. Nachází se na sídlišti v Polabinách, kde najdete veškerou občanskou vybavenost v pěší vzdálenosti.

PRODEJ STARTOVNÍHO BYTU 1+KK

Hradec Králové

Nabízím hezké startovní bydlení téměř bez investic nedaleko centra města Hradce Králové.  Jedná se o byt s dispozicí 1+kk na adrese Baarova 1376/7.

PRODEJ BYTU 1+1 S BALKONEM A SKLEPEM, 46 m²

Pardubice

Hledáte klidné a komfortní bydlení ve městě? Nebo hledáte investiční příležitost ke koupi? Možná hledáte právě tohle! Jedná se o byt v původním stavu o dispozici 1+1 s balkonem a prostorným sklepem.

PRODEJ RODINNÉHO BYTU 4+1, 83 m²

Pardubice

Chcete bydlet ve městě s rodinou a netísnit se v malém bytě?

Podívejte se na tento byt, který Vám nabízí velikost 99 m² s dvěma lodžiemi a sklepem. A dostatek úložných prostor Vám zde také rozhodně chybět nebude, díky vestavěným skříním téměř v každé místnosti.

PRODEJ RODINNÉHO DOMU 4+kk, 129 m²

Kolín

Hledáte bydlení pro svou rodinu přímo ve městě Kolín?

Nabízím Vám rodinný dům o dispozici 4+kk s klidným posezením za domem a zahradou. Dům prošel během pár let kompletní rekonstrukcí, stačí už jen nová fasáda dle Vaší představy.

PRODEJ CHALUPY

Bernartice

Rodinné bydlení, chalupa či nemovitosti k investici? To záleží jen na Vás. Tato nemovitosti se nachází v malebné obci Bernartice na úpatí východních Krkonoš, nedaleko polských hranic. V okolí jsou sjezdovky a spousty turistických míst.

PRODEJ DVOU RODINNÝCH DOMŮ S POZEMKY O CELKOVÉ VÝMĚŘE 5 964 M²

Horní Ředice

Skvělá investice, kterou si nemůžete nechat ujít! Rozsáhlý pozemek, který má celkovou výměru 5 964 m² a kde se nachází ještě další tři stodoly a dva rodinné domy.

PRODEJ POZEMKU K REKREAČNÍM ÚČELŮM

Sezemice

Chtěli byste mít zahrádku, nedaleko Pardubic, kde můžete obstarávat svou zahrádku a ogrilovat si něco dobrého? Možná jste to právě našli.

PRODEJ BYTU 2+1, 62 m²

Pardubice - Dukla

Hledáte komfortní bydlení ve městě? Nebo hledáte investiční příležitost ke koupi?Tento byt 2+1 prošel kompletní rekonstrukcí v roce 2012 a nachází se v žádané lokalitě Dukla v Pardubicích.

PRODEJ BYTU 3+1 S LODŽIÍ A SKLEPEM

Polabiny

Hledáte rodinné bydlení v Pardubicích? Tento byt Vám nabízí dispozici 3+1, lodžii, sklep a skvělou lokalitu, kde budete mít vše na dosah ruky od školky, supermarket až po park. Navíc bezproblémové parkování přímo u domu.

PRODEJ DRUŽSTEVNÍHO BYTU 2+kk - Karlín

Praha

Původní dispozice 1+1, kterou majitelé po rekonstrukci změnili na oblíbené 2+kk. Skvělá lokalita, park, obchody, restaurace i městská hromadná doprava přímo u domu.

PRODEJ ŘADOVÉHO RODINNÉHO DOMU 5+1 S GARÁŽÍ

Trnová

Hledáte rodinný dům téměř v centru města Pardubic? Možna jste ho právě našli. Tento řadový RD se nachází v části Trnová je v původním udržovaném stavu s garáží a zahradou o cca 400 m2.

PRODEJ SLUNNÉHO BYTU 2+1 S BALKONEM A SKLEPEM

Sezemice

Mám pro Vás v nabídce další hezký byt o dispozici 2+1 v malém městě Sezemice. Nachází se na sídlišti, kde pohodlně zaparkujete přímo u domu. A co se týká občanské vybavenosti, tak se nemusíte vůbec bát, naleznete tu úplně všechno.

PRODEJ BYTU 3+1 S LODŽIÍ A KOMOROU

Praha - Braník

Klidné, rodinné bydlení kousek od centra hlavního města Prahy v části Braník. Jeho velkou výhodou je nejen lokalita, ale i prostorná lodžie a komora, která se nachází mimo byt na stejném patře v domě.

PRODEJ BYTU 2+1 VHODNÝ K REKONSTRUKCI - VIŠŇOVKA

Pardubice

Chtěli byste své vysněné bydlení kousek od centra města? Tento byt o dispozici 2+1 je připravený k rekonstrukci dle Vašich přání. Navíc se nachází v oblíbené lokalitě Višňovka v Pardubicích.

PRODEJ BYTU 3+1 S GARÁŽÍ V CENTRU MĚSTA

Přelouč

Rodinné bydlení přímo v centru města Přelouče navíc s prostornou lodžií a garáží. Dům prošel nedávnou kompletní revitalizací, při které se vybudoval i nový prosklený výtah.

PRODEJ RODINNÉHO BYTU 3+1 V POLABINÁCH

Pardubice

Hledáte rodinné bydlení s veškerou občanskou vybaveností? Podívejte se na tento byt o dispozici 3+1 s lodžií a sklepem. Navíc se kousek od domu nachází park a cyklostezka podél Labe.

PRODEJ BYTU 3+kk S LODŽIÍ A SKLEPEM

Pardubice

Útulný slunný byt ve vyhledávané lokalitě Polabiny v Pardubicích. Něco takového jste hledali? Tak se podívejte na detailnější popis v inzerci a třeba právě tento byt bude ten Váš!

PRODEJ BYTU 2+1 S BALKONEM NA VIŠŇOVCE

Pardubice

Oblíbená lokalita Višňovka, kde máte veškerou občanskou vybavenost na dosah ruky. Přesně tady Vám nabízím byt o dispozici 2+1 s balkonem a sklepem, který je připravený k okamžité rekonstrukci.

PRODEJ RODINNÉHO BYTU 3+1 S LODŽIÍ

Přelouč

Prostorný rodinný byt o dispozici 3+1, který je připravený k okamžité rekonstrukci, dle Vašich představ. V inzerci je pro Vás připravená i vizualizace, kterou se můžete inspirovat a nechat si tak upravit Vašeho nové bydlení.

PRODEJ BYTU 2+KK S BALKONEM A TERASOU

Svítkov

Skvělá lokalita, bezplatné parkování přímo u domu, balkon, prostorná terasa a sklep. Pokud právě něco takového hledáte, podívejte se na detailnější popis nemovitosti.

KRÁSNÝ DŮM S TERASOU A ZAHRADNÍM DOMKEM

Staré Jesenčany

Krásný rodinný dům s terasou, kde budete rádi trávit svůj volný čas. Skvělá lokalita nedaleko města Pardubic. Co víc si přát ke spokojenému bydlení?

PRODEJ BYTU 3+1 V CENTRU MĚSTA

Pardubice

Rodinný byt přímo v centru města! Veškerou občanskou vybavenost tu máte na dosah ruky.

PRODEJ BYTU 2+1 S BALKONEM A SKLEPEM

Sezemice

Láká Vás klidná lokalita menšího města, kde budete mít ale veškerou občanskou vybavenost jako ve velkém městě? Mám pro Vás v nabídce tento hezký byt o dispozici 2+1, podívejte se na jeho prezentaci a pokud Vás zaujme, neváhejte a domluvte si prohlídku.

PRODEJ CHALUPY 2+KK

Včelákov

Hledáte to pravé místo k odpočinku a relaxaci, kam byste mohli utéct z rušného města? Probouzet se ráno na čerstvém vzduchu obklopeni přírodou, to zní jako pohádka.

PRODEJ PROSTORNÉHO BYTU 3+1 V PRAZE

Praha - Hodkovičky

Skvělá příležitost ke koupi světlého a prostorného bytu o dispozici 3+1 s podlahovou plochou 84 m² v klidné městské části Hodkovičky na Praze 4.

Byt 1+1, 48 m² - Praha - Strašnice

Praha

Byt je v původním udržovaném stavu, vhodný ale spíš k rekonstrukci. Skládá se ze dvou hlavních místností, ze kterých je výhled do zeleně.
Dále kuchyň s chodbou, koupelna s vanou a toaletou.

PRODEJ MODERNÍHO BYTU 3+1

Praha

Hledáte moderní rodinné bydlení v Praze, ale zároveň chcete mít dostatek klidného prostředí a přírody kolem sebe?

PRODEJ ŘADOVÉHO RODINNÉHO DOMU 3 KK

Staročernsko

Dům je o dispozici 3 kk a celková užitná plocha domu činí 86 m². Na pozemku který je o celkové výměře 470 m² je terasa s pergolou a zahradní domek.

PRODEJ KRÁSNÉHO, ŘADOVÉHO RODINNÉHO DOMU 5 KK

Ráby

Dům je po celkové rekonstrukci, která byla dokončená v roce 2018.
V celém domě je zabezpečovací zařízení včetně hlásiče požáru, sítě do oken i dveří a centrální vysavač.

PRODEJ VYBAVENÉHO BYTU 2+1

Višňovka, Pardubice

Byt o dispozici 2+1 s výměrou podlahové plochy 53 m². Byt se nachází ve druhém patře čtyřpatrového zděného domu s novým výtahem.

Fotografie panelového domu

BYT 2+1 S LODŽIÍ A PROSTORNOU KOMOROU

Pardubice - Polabiny

Hledáte bydlení, kde pohodlně zaparkujete a budete mít veškerou občanskou vybavenost na dosah ruky? Pak jste ho právě našli.

BYT 2+1 SE DVĚMA BALKÓNY

Hradec Králové

Nabízený byt s vlastním sklepem (3 m²) je umístěn ve třetím patře, bez výtahu v cihlovém domě, který je v památkově chráněném území a nachází se na malém růžku, na adrese Škroupova 726, tedy přímo v srdci Hradce Králové.

Rodinný dům

SPECIÁLNÍ RODINNÝ DŮM

Pardubice - Rosice nad Labem

V tomto domě najdete dostatek prostoru, pohodlí a díky lokalitě také i soukromí.

RODINNÝ DŮM S POZEMKEM, 2 229 m²

Borek

Hledáte klidnou obec k bydlení, ale zároveň dobrou dostupnost do okolních měst?
Rád bych Vám představil dům o dispozici 2+1, který je určen spíše k rekonstrukci a součástí je i neoplocený pozemek o celkové výměře 2229 m².

DVOUGENERAČNÍ RODINNÝ DŮM

Ostřešany

Dům má dva samostatně, oddělené vchody a díky tomu si můžete dům přizpůsobit jako dvougenerační, nebo je i možnost vybudování 2-3 samostatných bytových jednotek.

RODINNÝ DŮM S GARÁŽÍ A ZAHRADOU

Rozhovice

Dům je určen spíše k rekonstrukci, ale není vyloženě ve špatném stavu, před prodejem se v něm bydlelo.

BYT 3+KK PO REKONSTRUKCI 79 M²

Chrudim

Světlý a částečně vybavený byt, který prošel kompletní rekonstrukcí. Jedná se o dispozici 3+kk s podlahovou plochou 79 m² a navíc má balkón a dva sklepy.

Pohled na kuchyň i jídelní část

RODINNÝ BYT 3+1, 78,5 m²

Pardubice, Studánka

Hledáte ke koupi byt, který je vhodný pro rodinné bydlení, v oblíbené lokalitě s veškerou občanskou vybaveností? Pak jste ho právě našli. Tento byt je o dispozici 3+1 má lodžii a celkovou plochu 78,5 m².

Fotografie bytového domu v Černé za Bory

VYBAVENÝ BYT 1+1, 31,7 M²

Pardubice, Černá za Bory

Nabízím k prodeji pěkný investiční, staromládenecký či startovní byt v osobním vlastnictví o dispozici 1+1 a celkové výměře 31,7 m².

Fotografie celé kuchyňské linky

PROSTORNÝ BYT 4+1, 88 m²

Sezemice

Rád bych Vám nabídl ke koupi prostorný byt o dispozici 4+1, s podlahovou plochou 88 m². Nachází se na sídlišti v Sezemicích, konkrétně na adrese Spojovací 741.

Fotografie domu zepředu

BYT 3+1, 64 M² S TERASOU

Sezemice

Podkrovní byt je ve třetím patře a je vhodný spíše k rekonstrukci, ale není vyloženě ve špatné stavu, je proto na vás zda tu budete chtít ihned bydlet, nebo si byt předěláte dle svého vkusu.

Obývací pokoj s TV

BYT 3+1, 82 M² CENTRUM

Pardubice

Jedinečná příležitost ke koupi světlého a plně vybaveného bytu po rekonstrukci s balkonem a sklepem o dispozici 3+kk s celkovou plochou 82 m² v centru Pardubic včetně parkování na oploceném pozemku.

Sedací souprava se stolem

POLOVYBAVENÝ BYT 2+1, 54 M²

Pardubice

Byt se nachází ve čtvrtém nadzemním podlaží v cihlovém domě na adrese Dašická 1207, Pardubice.

Fotografie chaty zepředu

POZEMEK S CHATOU, 431 M²

Pardubice

Nachází se v Pardubicích zhruba 1 km od centra Dubiny . Jedná se o pozemek o celkové výměře 431 m², na němž stojí chata (23 m²) se zavedenou elektřinou.

Obývací pokoj s komodami

BYT 2+1, 51 M² URČENÝ K REKONSTRUKCI

Pardubice

Byt s novými plastovými okny se prodává nevybavený. V koupelně se nachází vana, toaleta je odděleně.

Kuchyňský kout

BYT 3+1 - 74,46 M² S BALKONEM

Pardubice, centrum

Byt je po celkové rekonstrukci z roku 2008 se změnou dispozice na 3+kk a nachází se ve třetím patře čtyřpatrového cihlového domu bez výtahu.

Kuchyňský kout

BYT 2+KK S LODŽIÍ, 51 M²

Pardubice, Karlovina

Byt se nachází v devátém patře zatepleného panelového domu s dvěma novými výtahy na adrese Jindřišská 801, Pardubice.

Kuchyňská linka

BYT 3+1, 75,9 M² S GARÁŽÍ

Pardubice

Byt se nachází ve třetí nadzemním podlaží v zatepleném cihlovém domě na adrese Rokycanova 2553, Pardubice – Zelené Předměstí.

Sedací souprava s konferenčním stolem

POLOVYBAVENÝ BYT, 3+1 - 71,5 M²

Pardubice, Dukla

Byt je v dobrém stavu s kompletně předělanou elektřinou do mědi a je vybaven kuchyňskou linkou s kombinovaným plynovým sporákem s elektrickou troubou a digestoří.

Pohled na chalupu a altánek

VYBAVENÁ CHALUPA, 104 M²

Petrovičky

Z půlky dřevěná a z půlky zděná chalupa o dispozici 3+kk s dílnou, malým vinným sklípkem, zahradou a nádhernou přírodou je vhodná pro toho, kdo má rád turistiku, cyklistiku, procházky a zimní sporty.

Obývací pokoj a TV

BYT 3+KK, 83 M² S LODŽIÍ

Chrudim

Plně vybavený rodinný byt, který je po kompletní rekonstrukci a nabízí dispozici 3+1 s komorou a prostornou lodžií. Jeho celková plocha činí 83,05 m².

Pohled z dětského pokoje do chodby

BYT POLABINY 3+1, 67 M²

Pardubice

Polovybavený byt o dispozici 3+1 a celkové ploše 67,1 m². Byt se nachází ve druhém nadzemním podlaží panelového domu po zateplení s výtahem, novými schránkami, zvonky, vchodovými dveřmi.

Obývací místnost s balkonem

BYT 3+1 SE DVĚMA BALKÓNY, 78 M²

Pardubice, centrum

Nevybavený rodinný byt o dispozici 3+1 se dvěma balkóny o celkové ploše 78 m². Byt se nachází ve druhém patře zděného domu bez výtahu na adrese Pardubice, Bratranců Veverkových 2334.

Obývací pokoj se sedací soupravou

ČÁSTEČNĚ VYBAVENÝ BYT 1+1, 46 M²

HRADEC KRÁLOVÉ

Částečně vybavený byt o dispozici 1+1 s lodžií o celkové ploše 45,67 m². Byt se nachází v pátém patře šestipatrového panelového domu s výtahem, jen pár kroků od obchodního centra Futurum, a to na adrese: Pod Zámečkem 1368, Hradec Králové.

Ohraničení pozemku

POZEMEK S DOMEM A STODOLOU,
5083 M²

Horní Ředice

Starší usedlost s pozemkem o velikosti 5 083 m², který je celý určen územním plánem k výstavbě rodinných domů. Na pozemku se v tuhle chvíli nachází stodola a dům, který byl postaven přibližně před 100 lety, ale narovinu, jejich stav je spíše vhodný k demolici.

Dětský pokoj s postelemi

NEVYBAVENÝ BYT 4+1, 93 M²

Pardubice, Studánka

Byt o dispozici 4+1 s lodžií (3,5 m²) o celkové ploše 93,2 m². Byt se nachází ve čtvrtém patře sedmipatrového panelového domu po celkovém zateplení s fasádou, bezpečnostními vchodovými dveřmi s videozvonky, novými schránkami a výtahem.

Ložnice s knihovnou

BYT PO REKONSTRUKCI 3+1, 71 M²

Sezemice

Byt má celkem 71 m², je orientován na jižní stranu, nachází se v prvním patře dvoupatrového zděného domu, má nová plastová okna s roletami, vinylové podlahy a plně vybavenou kuchyňskou linku s moderními spotřebiči.

Řadový dům s parkovacím stáním

ŘADOVÝ RODINNÝ DŮM, 163 M²

Holice

Rodinný dům o podlahové ploše 148 m² s celkovou plochou pozemku 529 m² a garáží 15 m² je ideálním řešením pro ty, kteří hledají opravdu komfortní a klidné bydlení s výbornou občanskou vybaveností.

Obývací část se spací částí

BYT 2+KK, 42 M² CENTRUM

Pardubice

Nevybavený byt o dispozici 2+kk s celkovou plochou 42 m². Byt se nachází v devátém patře čtrnáctipatrového domu s dvěma výtahy. Panelový dům je po celkové revitalizaci a je zabezpečen několika kamerami.

Nová kuchyně se vstupem na balkon

BYT 3+1, 75 M² V OBLÍBENÉ LOKALITĚ

Pardubice, Závodu míru

Polovybavený byt o dispozici 3+1 s dvěmi lodžiemi a celkovou rozlohou 75 m², který až na obložky a dveře prošel kompletní rekonstrukcí. Byt se nachází v desátém patře čtrnáctipatrového domu s dvěma výtahy.

Pohled z dronu na pozemek

STAVEBNÍ POZEMEK PRO BYDLENÍ, 955 M²

Ostřešany

Rád bych vám nabídl ke koupi stavební pozemek (955 m²) určený k výstavbě rodinného domu v Ostřešanech-Ostřešánky.

Nový kuchyňský kout

NADSTANDARDNÍ BYT 2+KK, 63,5 M²

Pardubice, Zelené Předměstí

Byt o dispozici 2+kk o celkové rozloze 63,5 m², který prošel kompletní nadstandardní rekonstrukcí s termínem kolaudace nyní v červnu 2018.

Pohled na chalupu od silnice

JEDINEČNÁ CHALUPA POD KUNĚTICKOU HOROU, 150 M²

Ráby

Z půlky roubená a z půlky zděná chalupa o dispozici 5+1 s dílnou, klenutým vinným sklípkem, oplocenou zahradou a nádhernou přírodou je vhodná pro toho, kdo má rád turistiku, cyklistiku a procházky.

Obývací pokoj po rekonstrukci s krbem

KRÁSNÝ ZREKONSTRUOVANÝ BYT 3+1, 77 M²

Heřmanův Městec

Nabízím k prodeji krásný zrekonstruovaný byt 3+1 o celkové ploše 77,2 m².  Byt se nachází ve druhém patře šestipatrového panelového domu s výtahem, v jedné z nejžádanějších a nejklidnějších lokalit v Heřmanově Městci.

Fotografie kuchyně

RODINNÝ BYT 3+1, 75 M²

Chrudim IV.

Byt se nachází ve druhém patře osmipatrového panelového domu s výtahem v jedné z nejžádanějších chrudimských lokalit.

PRODÁNO ZA 2 DNY, BYT 3+1 - 87,7 M²

Pardubice, Trnová

Krásný plně vybavený byt o dispozici 3+1 s celkovou plochou 87,7 m², který je po rekonstrukci v roce 2014. Byt se nachází v prvním patře třípatrového zděného domu v jedné za nejklidnějších a nejžádanějších pardubických lokalit.

PRODÁNO ZA 5 DNŮ, KRÁSNÝ BYT 2+1, 55,4 M²

Pardubice, Zelené Předměstí

Krásný zrekonstruovaný (z roku 2016) byt 2+1 o celkové ploše 55,4 m².
Byt se nachází v osmém patře desetipatrového zděného domu po celkové revitalizaci se dvěma novými výtahy v jedné z nejžádanějších pardubických lokalit.

ZREKONSTRUOVANÝ BYT
2+1, 62 M²

Pardubice, Polabiny

Rohový byt s pouze třemi byty na patře a pouze jednou společnou zdí představuje ideální řešení pro ty, kteří hledají opravdu klidné a komfortní bydlení.

Nemáte čas a potřebujete pomoci s prodejem nemovitosti?

Zanechte mi na sebe kontakt a já Vás budu v nejbližší době kontaktovat. Společně probereme detaily a domluvíme se na osobní schůzce.