Prodané nemovitosti

PRODEJ USEDLOSTI -
5 966 m²

Bylany

Rád bych Vám nabídl příležitost k investici. Jedná se o pozemek na kterém je rodinná usedlost s číslem popisným 19 a stodolou v Bylanech. Pozemek má celkovou výměru 5 966 m² a vedou k němu dvě zpevněné cesty jedna obecní a druhá soukromá.

PRODEJ BYTU 3+1 - 88,3 m² SE DVĚMA BALKONY

Pardubice

Hezký byt o dispozici 3+1 v atraktivní lokalitě, odkud to máte do centra co by dup. A pokud preferujete dopravu autem do pár minut jste na rychlodráze a pokračujete směr Hradec Králové a poté na dálnici směr Praha nebo Olomouc.

PRODEJ BYTU 3+1, 69 M²

Praha

Hledáte klidné a dostupné bydlení v Praze, které si přizpůsobíte vlastním požadavkům? Tento byt je v původním stavu, takže ihned můžete začít s rekonstrukcí. Navíc má prostornou zasklenou lodžii a komoru na patře.

INVESTIČNÍ PŘÍLEŽITOST - POZEMKY PRO BYDLENÍ 5 737 M²

Holice

Tento soubor pozemků by mohl být zajímavý například pro developera. Díky tomu že na pozemku se nenachází žádná stavba, stačí pozemky zasíťovat a rozparcelovat.

Lze takto mít až 8 samostatných parcel o minimální velikosti 700 m².

PRODEJ ŘADOVÉHO RODINNÉHO DOMU SE ZAHRADOU - 236 m²

Pardubice - Trnová

Řadový, rodinný dům s garáží a zahradou, který se nachází na oblíbeném místě v klidné části Pardubic – Trnové.
Dům má dispozici 5+1 a je zcela připraven k nastěhování.

PRODEJ BYTU 1+1 - 34,9 m²

Pardubice - Dubina

Tento byt je vhodný jak na investici, tak ke startovnímu bydlení. Má celkem 34,9 m² včetně sklepu. Nachází se v 8. podlaží bytového domu na adrese Erno Košťála 970 v Pardubicích.

PRODEJ DOMU S POZEMKEM 2 241 M²

Lhůta

Nabízím Vám tento dům, který si žádá vaši pozornost. Můžete ho celý zrekonstruovat a využívat k trvalému bydlení, nebo jen něco málo opravit a využívat k rekreaci. Jeho celkový pozemek je opravdu veliký, aktuálně se na něm nacházejí vzrostlé ovocné stromy a keře. No a jeho dalším benefitem je cena, podívejte sami.

PRODEJ MALOMETŘÁŽNÍHO BYTU 3+KK

Pardubice

Hledáte cenově dostupné bydlení ve městě a navíc kde máte vše na dosah ruky?

Možná jste to právě našli. Jedná se o byt který byl původně 1+1 ale aktuální majitelé ho zrekonstruovali na moderní 3+kk.

PRODEJ ZREKONSTRUOVANÉHO BYTU 3+KK

Pardubice

Hledáte moderní, klidné bydlení nedaleko centra města?

Tento zrekonstruovaný byt prošel kompletní proměnou včetně změny z dispozice 3+1 na vzdušné 3+kk. Navíc tahle oblíbená lokalita, kde to máte kousek do města i do parku. Co víc si přát.

PRODEJ POZEMKU S DOMEM

Sezemice

Přáli jste si skvělé bydlené v menším městě, které má veškerou občanskou vybavenost? Nebo hledáte investiční příležitost? Možná právě tohle, bude pro Vás skvělá volba.

PRODEJ BYTU 1+1 - 45,6 m²

Hradec Králové

Tento byt je v udržovaném původním stavu a připravený k rekonstrukci. Lze díky jeho dispozici provést změnu z 1+1 na moderní 2+kk.

Takže pokud hledáte kam uložit své peníze, tohle je jedna z možností.

PRODEJ RODINNÉHO BYTU 3+KK

Pardubice

Nabízím rodinný byt o dispozici 3+kk, který se nachází v Jiráskově ulici v Pardubicích. Ložnice i dětský pokoj jsou neprůchozí, tudíž neztrácíte své soukromí. Velkou výhodou je také prostorná slunná lodžie a sklep.

PRODEJ RODINNÉHO BYTU 3+1 V CENTRU MĚSTA

Pardubice

Hledáte perfektní rodinné bydlení přímo v centru města?

Možná právě tenhle byt bude určený Vám. Je o dispozici 3+1 má balkon, prostorný sklep a navíc společnou zahradu ve vnitrobloku s příjemným posezením.

PRODEJ RODINNÉHO DOMU 9+1

Sezemice

Chcete bydlet mimo velké město, ale zároveň mít v docházkové vzdálenosti veškerou občanskou vybavenost? Možná je přímo tento dům Vaše správná volba!

Nachází se ve městě v Sezemicích, kde naleznete vše co budete ke spokojenému životu potřebovat. Dům je prostorný s udržovanou velkou zahradou.

PRODEJ BYTU 2+1, 71 m² S MOŽNOSTÍ VYBUDOVÁNÍ MEZONETOVÉHO BYDLENÍ

Pardubice

Hledáte klidní bydlení ve městě? Tento byt Vám nabízí mnohem více: bezplatné parkování, klidnou lokalitu, přírodu i možnost vybudování mezonetového bydlení, díky odkoupení půdy nad bytem.

PRODEJ RODINNÉHO BYTU 3+1

Hrochův Týnec

Hledáte dostupné rodinné bydlení v menším městě, kde budete mít veškerou občanskou vybavenost na dosah ruky, ale zároveň to pro Vás bude cenově přijatelné? Možná právě tento byt je Váš budoucí nový domov.

PRODEJ POZEMKU PRO BYDLENÍ O VELIKOSTI 4 299 m2

Františky

Klidné bydlení v malé vesnici nebo investiční příležitost?

Je to pouze na Vás pro co se rozhodnete. Tento pozemek můžete využít jak pro výstavbu rodinného domu, chalupy nebo menšího ubytovacího zařízení. Je to jen na Vás.

PRODEJ NOVOSTAVBY 5+KK S POZEMKEM O VELIKOSTI 1 121 m2

Lohenice

Novostavba z roku 2021 o dispozici 5+kk s podlahovou plochou 142 m2 a rozlehlou zahradou. Nachází se nedaleko Přelouče v malé vesnici Lohenice. Dům má terasu, dvě krytá parkovací stání a vlastní příjezdovou cestu s elektrickou bránou.

PRODEJ CHALUPY

Bernartice

Rodinné bydlení, chalupa či nemovitosti k investici? To záleží jen na Vás. Tato nemovitosti se nachází v malebné obci Bernartice na úpatí východních Krkonoš, nedaleko polských hranic. V okolí jsou sjezdovky a spousty turistických míst.

PRODEJ BYTU 2+1, 78,65 m² SE DVĚMA LODŽIEMI

Hradec Králové

Prostorný byt o dispozici 2+1 v centru Hradce Králové nedaleko Jiráskových sadů. Je v původní stavu, ale díky videoprohlídce můžete vidět vaši budoucí vizualizaci po rekonstrukci.

PRODEJ ZREKONSTRUOVANÉHO KRÁSNÉHO BYTU 2+KK

Hradec Králové

Komfortní moderní bydlení v Hradci Králové? Ano to přesně pro Vás v nabídce mám. Jedná se o zrekonstruovaný byt o dispozici 2+kk s prostornou lodžií s výhledem na Labe.

PRODEJ INVESTIČNÍHO BYTU 1+KK S PROSTORNOU LODŽIÍ

Pardubice

Chcete investovat do nemovitosti? Možná je tato příležitost přímo pro Vás! Jde o byt s dispozicí 1+kk s lodžií a sklepem. Nachází se na sídlišti v Polabinách, kde najdete veškerou občanskou vybavenost v pěší vzdálenosti.

PRODEJ STARTOVNÍHO BYTU 1+KK

Hradec Králové

Nabízím hezké startovní bydlení téměř bez investic nedaleko centra města Hradce Králové.  Jedná se o byt s dispozicí 1+kk na adrese Baarova 1376/7.

PRODEJ BYTU 1+1 S BALKONEM A SKLEPEM, 46 m²

Pardubice

Hledáte klidné a komfortní bydlení ve městě? Nebo hledáte investiční příležitost ke koupi? Možná hledáte právě tohle! Jedná se o byt v původním stavu o dispozici 1+1 s balkonem a prostorným sklepem.

PRODEJ RODINNÉHO BYTU 4+1, 83 m²

Pardubice

Chcete bydlet ve městě s rodinou a netísnit se v malém bytě?

Podívejte se na tento byt, který Vám nabízí velikost 99 m² s dvěma lodžiemi a sklepem. A dostatek úložných prostor Vám zde také rozhodně chybět nebude, díky vestavěným skříním téměř v každé místnosti.

PRODEJ RODINNÉHO DOMU 4+kk, 129 m²

Kolín

Hledáte bydlení pro svou rodinu přímo ve městě Kolín?

Nabízím Vám rodinný dům o dispozici 4+kk s klidným posezením za domem a zahradou. Dům prošel během pár let kompletní rekonstrukcí, stačí už jen nová fasáda dle Vaší představy.

PRODEJ CHALUPY

Bernartice

Rodinné bydlení, chalupa či nemovitosti k investici? To záleží jen na Vás. Tato nemovitosti se nachází v malebné obci Bernartice na úpatí východních Krkonoš, nedaleko polských hranic. V okolí jsou sjezdovky a spousty turistických míst.

PRODEJ DVOU RODINNÝCH DOMŮ S POZEMKY O CELKOVÉ VÝMĚŘE 5 964 M²

Horní Ředice

Skvělá investice, kterou si nemůžete nechat ujít! Rozsáhlý pozemek, který má celkovou výměru 5 964 m² a kde se nachází ještě další tři stodoly a dva rodinné domy.

PRODEJ POZEMKU K REKREAČNÍM ÚČELŮM

Sezemice

Chtěli byste mít zahrádku, nedaleko Pardubic, kde můžete obstarávat svou zahrádku a ogrilovat si něco dobrého? Možná jste to právě našli.

PRODEJ BYTU 2+1, 62 m²

Pardubice - Dukla

Hledáte komfortní bydlení ve městě? Nebo hledáte investiční příležitost ke koupi?Tento byt 2+1 prošel kompletní rekonstrukcí v roce 2012 a nachází se v žádané lokalitě Dukla v Pardubicích.

PRODEJ BYTU 3+1 S LODŽIÍ A SKLEPEM

Polabiny

Hledáte rodinné bydlení v Pardubicích? Tento byt Vám nabízí dispozici 3+1, lodžii, sklep a skvělou lokalitu, kde budete mít vše na dosah ruky od školky, supermarket až po park. Navíc bezproblémové parkování přímo u domu.

PRODEJ DRUŽSTEVNÍHO BYTU 2+kk - Karlín

Praha

Původní dispozice 1+1, kterou majitelé po rekonstrukci změnili na oblíbené 2+kk. Skvělá lokalita, park, obchody, restaurace i městská hromadná doprava přímo u domu.

PRODEJ ŘADOVÉHO RODINNÉHO DOMU 5+1 S GARÁŽÍ

Trnová

Hledáte rodinný dům téměř v centru města Pardubic? Možna jste ho právě našli. Tento řadový RD se nachází v části Trnová je v původním udržovaném stavu s garáží a zahradou o cca 400 m2.

PRODEJ SLUNNÉHO BYTU 2+1 S BALKONEM A SKLEPEM

Sezemice

Mám pro Vás v nabídce další hezký byt o dispozici 2+1 v malém městě Sezemice. Nachází se na sídlišti, kde pohodlně zaparkujete přímo u domu. A co se týká občanské vybavenosti, tak se nemusíte vůbec bát, naleznete tu úplně všechno.

PRODEJ BYTU 3+1 S LODŽIÍ A KOMOROU

Praha - Braník

Klidné, rodinné bydlení kousek od centra hlavního města Prahy v části Braník. Jeho velkou výhodou je nejen lokalita, ale i prostorná lodžie a komora, která se nachází mimo byt na stejném patře v domě.

PRODEJ BYTU 2+1 VHODNÝ K REKONSTRUKCI - VIŠŇOVKA

Pardubice

Chtěli byste své vysněné bydlení kousek od centra města? Tento byt o dispozici 2+1 je připravený k rekonstrukci dle Vašich přání. Navíc se nachází v oblíbené lokalitě Višňovka v Pardubicích.

PRODEJ BYTU 3+1 S GARÁŽÍ V CENTRU MĚSTA

Přelouč

Rodinné bydlení přímo v centru města Přelouče navíc s prostornou lodžií a garáží. Dům prošel nedávnou kompletní revitalizací, při které se vybudoval i nový prosklený výtah.

PRODEJ RODINNÉHO BYTU 3+1 V POLABINÁCH

Pardubice

Hledáte rodinné bydlení s veškerou občanskou vybaveností? Podívejte se na tento byt o dispozici 3+1 s lodžií a sklepem. Navíc se kousek od domu nachází park a cyklostezka podél Labe.

PRODEJ BYTU 3+kk S LODŽIÍ A SKLEPEM

Pardubice

Útulný slunný byt ve vyhledávané lokalitě Polabiny v Pardubicích. Něco takového jste hledali? Tak se podívejte na detailnější popis v inzerci a třeba právě tento byt bude ten Váš!

PRODEJ BYTU 2+1 S BALKONEM NA VIŠŇOVCE

Pardubice

Oblíbená lokalita Višňovka, kde máte veškerou občanskou vybavenost na dosah ruky. Přesně tady Vám nabízím byt o dispozici 2+1 s balkonem a sklepem, který je připravený k okamžité rekonstrukci.

PRODEJ RODINNÉHO BYTU 3+1 S LODŽIÍ

Přelouč

Prostorný rodinný byt o dispozici 3+1, který je připravený k okamžité rekonstrukci, dle Vašich představ. V inzerci je pro Vás připravená i vizualizace, kterou se můžete inspirovat a nechat si tak upravit Vašeho nové bydlení.

PRODEJ BYTU 2+KK S BALKONEM A TERASOU

Svítkov

Skvělá lokalita, bezplatné parkování přímo u domu, balkon, prostorná terasa a sklep. Pokud právě něco takového hledáte, podívejte se na detailnější popis nemovitosti.

KRÁSNÝ DŮM S TERASOU A ZAHRADNÍM DOMKEM

Staré Jesenčany

Krásný rodinný dům s terasou, kde budete rádi trávit svůj volný čas. Skvělá lokalita nedaleko města Pardubic. Co víc si přát ke spokojenému bydlení?

PRODEJ BYTU 3+1 V CENTRU MĚSTA

Pardubice

Rodinný byt přímo v centru města! Veškerou občanskou vybavenost tu máte na dosah ruky.

PRODEJ BYTU 2+1 S BALKONEM A SKLEPEM

Sezemice

Láká Vás klidná lokalita menšího města, kde budete mít ale veškerou občanskou vybavenost jako ve velkém městě? Mám pro Vás v nabídce tento hezký byt o dispozici 2+1, podívejte se na jeho prezentaci a pokud Vás zaujme, neváhejte a domluvte si prohlídku.

PRODEJ CHALUPY 2+KK

Včelákov

Hledáte to pravé místo k odpočinku a relaxaci, kam byste mohli utéct z rušného města? Probouzet se ráno na čerstvém vzduchu obklopeni přírodou, to zní jako pohádka.

PRODEJ PROSTORNÉHO BYTU 3+1 V PRAZE

Praha - Hodkovičky

Skvělá příležitost ke koupi světlého a prostorného bytu o dispozici 3+1 s podlahovou plochou 84 m² v klidné městské části Hodkovičky na Praze 4.

Byt 1+1, 48 m² - Praha - Strašnice

Praha

Byt je v původním udržovaném stavu, vhodný ale spíš k rekonstrukci. Skládá se ze dvou hlavních místností, ze kterých je výhled do zeleně.
Dále kuchyň s chodbou, koupelna s vanou a toaletou.

PRODEJ MODERNÍHO BYTU 3+1

Praha

Hledáte moderní rodinné bydlení v Praze, ale zároveň chcete mít dostatek klidného prostředí a přírody kolem sebe?

PRODEJ ŘADOVÉHO RODINNÉHO DOMU 3 KK

Staročernsko

Dům je o dispozici 3 kk a celková užitná plocha domu činí 86 m². Na pozemku který je o celkové výměře 470 m² je terasa s pergolou a zahradní domek.

PRODEJ KRÁSNÉHO, ŘADOVÉHO RODINNÉHO DOMU 5 KK

Ráby

Dům je po celkové rekonstrukci, která byla dokončená v roce 2018.
V celém domě je zabezpečovací zařízení včetně hlásiče požáru, sítě do oken i dveří a centrální vysavač.

PRODEJ VYBAVENÉHO BYTU 2+1

Višňovka, Pardubice

Byt o dispozici 2+1 s výměrou podlahové plochy 53 m². Byt se nachází ve druhém patře čtyřpatrového zděného domu s novým výtahem.

Fotografie panelového domu

BYT 2+1 S LODŽIÍ A PROSTORNOU KOMOROU

Pardubice - Polabiny

Hledáte bydlení, kde pohodlně zaparkujete a budete mít veškerou občanskou vybavenost na dosah ruky? Pak jste ho právě našli.

BYT 2+1 SE DVĚMA BALKÓNY

Hradec Králové

Nabízený byt s vlastním sklepem (3 m²) je umístěn ve třetím patře, bez výtahu v cihlovém domě, který je v památkově chráněném území a nachází se na malém růžku, na adrese Škroupova 726, tedy přímo v srdci Hradce Králové.

Rodinný dům

SPECIÁLNÍ RODINNÝ DŮM

Pardubice - Rosice nad Labem

V tomto domě najdete dostatek prostoru, pohodlí a díky lokalitě také i soukromí.

RODINNÝ DŮM S POZEMKEM, 2 229 m²

Borek

Hledáte klidnou obec k bydlení, ale zároveň dobrou dostupnost do okolních měst?
Rád bych Vám představil dům o dispozici 2+1, který je určen spíše k rekonstrukci a součástí je i neoplocený pozemek o celkové výměře 2229 m².

DVOUGENERAČNÍ RODINNÝ DŮM

Ostřešany

Dům má dva samostatně, oddělené vchody a díky tomu si můžete dům přizpůsobit jako dvougenerační, nebo je i možnost vybudování 2-3 samostatných bytových jednotek.

[vc_column_inner column_padding=“no-extra-padding“ column_padding_position=“all“ background_color_opacity=“1″ background_hover_color_op