Moje práce

ŠETŘÍM VÁŠ ČAS

Nepatřím mezi makléře, kteří přijdou a nemovitost vyfotografují na telefon, nebo kapesní fotoaparát, dají na internet a tím to pro ně končí. Jsem profesionál, který jde zájemcům naproti. Každou nemovitost prezentuji perfektně připravenou za pomoci výmalby, home stagingu, foto stagingu, mám po ruce profesionálního fotografa, dále ke každé nemovitosti připravujeme video prohlídku a virtuální 3D prohlídku. Taková nemovitost extrémně rychle upoutá pozornost mnoha zájemců a díky mému promyšlenému marketingu, je pak rychlý prodej či pronájem nevyhnutelný.

Odborné názory pro:

Home Staging

Home staging a photo staging je příprava nemovitosti na prodej či pronájem. Cílem je zvýšení atraktivity tak, aby zaujal co nejširší okruh potenciálních zájemců.

Nikomu se do toho nechce, ale vymalovaný byt, a to ideálně neutrální bílou barvou, si najde své zájemce mnohem rychleji. Dále je dobré se zbavit všech osobních věcí, které by mohly působit rušivě. Mohou to být některé dekorace osobního rázu, fotografie, hračky nebo suvenýry z cest.

Vžít se do role klienta a upravit vaši nemovitost tak, aby byla atraktivní pro nejširší okruh zájemců je můj denní chléb.

Ložnice s dětským pokojem
Provedena výmalba
Položení koberece
Zajištění nového nábytku a dekorací
Instalace novéhu lustru a závěsů
Fotografie před rekontrukcí Dětský pokoj
Byt k rekonstrukci Obývací pokoj
byt k rekonstrukci Obývací pokoj

Videoprohlídka

Videoprohlídka je v dnešní době velmi důležitou součástí prodeje nemovitosti. Je dokonce důležitější než fotografie.

Dívat se na video je totiž pro zájemce o koupi snažší, než prohlížet fotografie a číst text. Na videu ukážeme to nejdůležitější a budeme pracovat s emocemi. Díky perfektně zpracované videoprohlídce a následné propagaci na realitních serverech a sociálních sítích se odlišíme a docílíme minimálně 10x vyšší návštěvnosti inzerce.

Další videoprohlídky

Fotografie

V dnešní době, kdy mobilní telefony vytvářejí poměrně kvalitní fotografie, se může zdát, že stačí přijít, udělat několik snímků a ty použít.

Ale ani fotografie z kvalitního telefonu se snímkům z fotoaparátu od profesionálního fotografa nevyrovnají. Fotografie nemá zobrazovat, jak objekt vypadá, ale jaký vzbuzuje pocit.

3D Virtuální prohlídka

Ano, díky tomuto nástroji si zájemce zcela reálně projde vaši celou nemovitost z pohodlí svého domova a na první pohled vyčte rozmístění místností, oken, dveří a stav nemovitosti.

Díky tomuto nástroji zamezíme několika “zbytečným” prohlídkám s realitními turisty a už se budou ozývat jen vážní zájemci o vaši nemovitost, kteří si jdou zkontrolovat, zda vše vypadá stejně jako na uvedené prezentaci.

Propagace

Každá nemovitost je jiná a má jinou cílovou skupinu kupujících, nelze však získat maximální částku z prodeje, pokud by byl inzerát jen na Bazoši a dalších bezrealitních serverech.

Proto vždy usiluji o kvalitní prezentaci, kterou propaguji všemi moderními nástroji tak, aby upoutala co největší pozornost a získali jsme co nejdříve první zájemce, protože čím déle se nemovitost nabízí, tím více ztrácí na atraktivitě. Nikdy nebude v mém zájmu vaši nemovitost prodávat, ale PRODAT!

Vaší nemovitost ukážeme všem potenciálním kupcům a to okamžitě a v jednu chvíli.

Facebook | 60.000 lidí
Instagram | 15.000 lidí
YouTube | 25.000 lidí
Inzertní servery | 30.000
Letáky | 5.000 lidí

NA ZÁVĚR

Rád bych zmínil, že realitní trh je velice sofistikovaný a já si velice dobře uvědomuji, že pro klienty řeším nákupy a prodeje v řádu několika milionů korun, a proto vím, že je velice důležité spolupracovat s těmi správnými lidmi. Na detailech totiž opravdu záleží! Mám kolem sebe zkušené profesionální fotografy, kameramany, grafiky, marketingové a úvěrové specialisty, kteří pro vás pomohou zajistit nejvýhodnější financování napříč trhem, a v neposlední řadě také právníky, kteří dbají na maximální bezpečnost všech transakcí.

Rád se s vámi podělím o to, co vím o realitním trhu, proto pokud uvažujete o prodeji či pronájmu, tak mě prosím kontaktujte, poskytnu vám odpovědi na všechny vaše otázky.

Kontakt


Nemáte čas a potřebujete pomoci s prodejem nemovitosti?

Zanechte mi na sebe kontakt a já Vás budu v nejbližší době kontaktovat. Společně probereme detaily a domluvíme se na osobní schůzce.