Nemovitosti na prodej

PRODEJ CHATY V SRDCI ČESKÉHO RÁJE 2+kk S POZEMKEM 412 m²

Malechovice

Tato chata představuje ideální příležitost pro ty, kteří hledají útulné místo pro odpočinek a zároveň milují toulky okolní přírodou. Chráněná krajinná oblast Český ráj je úžasným místem pro cykloturistiku i pěší.

PRODEJ ROZLEHLÉHO STAVEBNÍHO POZEMKU 10.705 m²

Poběžovice u Přelouče

Hledáte ideální místo pro stavbu rodinného domu v klidné a krásné přírodě? Pak vám nabízíme rozlehlý stavební pozemek nedaleko Přelouče.

PRODEJ RODINNÉHO DOMU 3+1 SE ZAHRADOU 627 m²

Dolní Ředice

Pokud hledáte projekt pro vlastní úpravy a modernizaci domu, tento rodinný dům nabízí skvělou příležitost. Aktuálně má dispozici 3+1 a je vhodný k celkové rekonstrukci. Náleží k němu také pozemek, kde si můžete vytvořit ráj k zahradničení a relaxu.

REZERVACE

PRODEJ MODERNÍHO BYTU 2+1

Pardubice

Světlý, moderní, částečně vybavený byt o dispozici 2+1 v oblíbené lokalitě Dukla v Pardubicích.

PRODEJ CHATY SE STAVEBNÍM POZEMKEM | 789 m²

Bítovany

Hledáte klidné místo k rekreaci či bydlení? Podívejte se na tento stavební pozemek, který může posloužit jak k rekreaci, tak k výstavbě nového rodinného domu.

 

REZERVACE

PRODEJ INVESTIČNÍHO BYTU 1+1 | 31,59 m²

Pardubice

Skvělá příležitost ke startovnímu bydlení, nebo uložení vašich peněz do nemovitosti jako investici. Nachází se v klidné části Pardubic – Ohrazenice, která je atraktivní lokalitou.

PRODEJ POZEMKU PRO REKREACI - 10 986 m²

Bohumileč

Pozemek, který je určen dle územního plánu jako plocha okrasná pro denní rekreaci, relaxaci a pěstování. Prozatím není určen k výstavbě rodinných domů, ale pouze chatek.

PRODEJ STAVEBNÍHO POZEMKU - 5 621 m²

Bohumileč

Nabízím Vám ke koupi pozemek, který je dle územního plánu stavební a může posloužit například k výstavbě až 6 rodinných domů.
Pozemek se nachází přímo ve středu Bohumilče, má celkovou výměru 5 621 m², je v ideální rovině a má témeř obdélníkový tvar.

PRODEJ OBCHODNÍCH PROSTORŮ 578,41 m²

Pardubice

Nabízím vám tento komerční prostor, který je stavebně rozdělen na dva. První slouží aktuálně jako prodejna potravin a druhý jako prodejna barev a laků, přičemž k potravinám náleží ještě bytová část. Za domem naleznete také nakládací rampu a dvě parkovací stání.

REZERVACE

PRODEJ RODINNÉHO DOMU 158 M² SE ZAHRADOU 409 M²

Telč

Historické zákoutí města Telč, zámek, muzea, rozhledna a spousta krásného co Vám toto město nabízí. Můžete mít přímo u nosu. Představuji Vám rodinný dům v městské části Štěpnice. Dům je připraven k okamžité rekonstrukci.

PRODEJ RODINNÉHO DOMU 90 M² SE ZAHRADOU 321 M²

Žiželice

Skvělá příležitost ke koupi řadového rodinného domu s garáží a zahradou, který se nachází na skvělé adrese Poděbradova 195, Žiželice.

PRODEJ BYTU 3+1 V CENTRU MĚSTA, 78 M²

Pardubice

Prostorná 3+1 v centru Pardubic? S parkování přímo u domu?

Ano, přesně to Vám nabízím, navíc je v původním stavu a tomu odpovídá i cena.

Každopádně si byt můžete přijít prohlédnout osobně, abyste měli lepší představu o tom jak by mohl vypadat například po rekonstrukci.

PRODEJ RODINNÉHO DOMU 4+1 SE ZAHRADOU 152 m²

Zvěstovice

Rodinný dům po částečné rekonstrukci o dispozici 4+1 se zahradou nedaleko úpatí Železných hor. Zdá se to jako oáza klidu? Přečtěte si další informace a když budete chtít, domluvte si osobní prohlídku a načerpejte energii okolí na vlastní kůži.

REKREAČNÍ POZEMEK 676 M²

Opočínek

Dnes pro vás mám rekreační pozemek, který se nachází v obci Opočínek nedaleko Pardubic. Je to ideální místo k vybudování chaty, kde můžete zahradničit a užívat si relax. K tomuto pozemku pro vás už máme vypracovanou stavební dokumentaci a již schválené stavební povolení pro výstavbu třípodlažní chaty. Podívejte se do inzerce, kde naleznete i vizualizaci.

PRODEJ STAVEBNÍHO POZEMKU - 864 m²

Dolní Ředice

Hledáte ideální místo pro Váš vysněný rodinný dům? Možná jste ho právě našli.

A je pouze na Vás zda tu bude stát dvoupodlažní dům nebo bungalov. Nachází se v malé obci Dolní Ředice nedaleko Holic.

PRODEJ BYTU 3+kk - 74,66 m² PO KOMPLETNÍ REKONSTRUKCI

Pardubice

Nabízím Vám tento byt, který aktuálně prochází nadstandardní, kompletní rekonstrukcí s termínem dokončení v září. Jak bude po rekonstrukcí byt vypadat se můžete podívat už teď v připravené vizualizaci.

PRODEJ BYTU 3+1 - 98 m²

Pardubice

Tenhle byt představuje ideální řešení pro ty, kteří hledají komfortní bydlení ve městě. Nachází se v přízemí zděného domu bez výtahu v ulici Jungmannova 1020, Pardubice. V roce 2017 proběhla výměna kuchyňské linky a byl nainstalován nový plynový kondenzační kotel, jinak je byt v původním, ale udržovaném stavu.

 

PRODEJ DOMU 2 481 m²

Hroubovice

Hledáte cenově dostupné bydlení, nebo místo k relaxaci a odpočinku od ruchu velkoměsta? Tento rodinný dům má započatou rekonstrukci od stávajících majitelů a určitě si ji zaslouží dokončit.

PRODEJ STAVEBNÍHO POZEMKU - 908 m²

Bohumileč

Hledáte to pravé místo kde si chcete postavit svůj vysněný rodinný dům?

Možná jste ho právě našli! Tento stavební pozemek se nachází v klidné vesnici Bohumileč nedaleko Sezemic, kde najdete veškerou občanskou vybavenost.

PRODEJ PROSTORNÉHO RODINNÉHO DOMU 553 m²

Podlesí, Holice

Hledáte prostorné, komfortní bydlení pro svou rodinu s výbornou občanskou vybaveností? Tento dům Vám tohle všechno nabízí! Navíc má garáž, zahradní domek, oplocenou zahradu a sousední pozemek, který může sloužit třeba k výstavbě dalšího domu.

PRODEJ RODINNÉHO DOMU 5+1, 128,9 m²

Hrochův Týnec

Chcete příjemné bydlení v rodinném domě v klidném městě?
Tento dům nabízí dostatek prostoru pro celou rodinu a určitě se bude hodit i zahrada za domem.

PRODEJ POZASTAVEN

PRODEJ DVOU DOMŮ ZA JEDNU CENU

Zdechovice

Nabízím vám ke koupi rodinný dvojdomek s č. p. 135 a 136 v malebné obci jménem Zdechovice, ležící na úpatí Železných hor (7 km od Přelouče, 20 km od Kolína a Pardubic). Celková obytná plocha je 225 m² s dispozicemi 2x 2+1 a k tomu obytné podkroví. Pozemek je o celkové výměře 1.144 m², jehož součástí je i prostorná garáž.

PRODEJ PROSTORNÉHO RODINNÉHO BYTU 3+1, 99 m²

Pardubice

Chcete bydlet ve městě s rodinou a netísnit se v malém bytě?

Podívejte se na tento byt, který Vám nabízí velikost 99 m² s dvěma lodžiemi a sklepem. A dostatek úložných prostor Vám zde také rozhodně chybět nebude, díky vestavěným skříním téměř v každé místnosti.

PRODEJ POZASTAVEN

PRODEJ KRÁSNÉHO BYTU 3+1, 57 m²

Pardubice

Moderní zrekonstruovaný byt o dispozici 3+1 s lodžií a sklepem, který najdete ve velice žádané lokalitě Pod Vinicí v Pardubicích. Ideální řešení pro ty, kteří chtějí bydlet ve městě, ale zároveň to mít kousek do přírody.

PRODEJ POZASTAVEN

PRODEJ RODINNÉHO DOMU 5+KK S ROZLEHLOU ZAHRADOU

Horní Holetín

Hledáte klidné, rodinné bydlení v rodinném domě? Podívejte se na tuto skvělou nabídku rodinného domu 5+kk v útulné obci Horní Holetín, nedaleko Hlinska. Velkou dominantou je rozlehlá zahrada s ovocnými stromy a keři.

Nemáte čas a potřebujete pomoci s prodejem nemovitosti?

Zanechte mi na sebe kontakt a já Vás budu v nejbližší době kontaktovat. Společně probereme detaily a domluvíme se na osobní schůzce.