PRODEJ POZEMKU PRO BYDLENÍ 1.108 m²

Kladina | Sezemice

Popis

Dobrý den,

dovoluji si Vám nabídnout ke koupi pozemek, který se nachází v malé a klidné vesnici kousek od města Sezemice jménem Kladina.
Pozemek má celkovou rozlohu 1 108 m², je rovinatý, oplocený a kolem sebe má zástavbu nových rodinných domů.

Kanalizace zde není, řešení je tedy čistička odpadních vod. Na pozemku je studna, obecní vodovod a elektřina se nachází na hranici pozemku.

Dle územního plánu je pozemek určen k výstavbě rodinného domu, který by měl mít maximálně dvě nadzemní podlaží s nízkým krovem nebo jedno nadzemní podlaží s obytným podkrovím.
Kladina je obec, kde žije přibližně 150 obyvatel a leží 2 km od města Sezemice.
V přilehlém městě Sezemice najdete veškeré zázemí, které budete potřebovat – základní školu od 1. do 9. třídy, školku, poštu, dále je tu praktický i zubní lékař, rehabilitace, veterina, lékárna a několik restauračních zařízení. Ve volném čase můžete navštívit fotbalové nebo třeba petanquové hřiště. Dále se tu nachází knihovna a několik obchodů s běžným sortimentem. Sezemice a jeho okolí je velice žádaná lokalita, proto neváhejte a domluvte si se mnou co nejdříve prohlídku. Rád Vám pozemek osobně představím.

S úctou, Petr Ivanko | realitní specialista.

PRODÁNO

Cena je včetně poplatků, provize a právního servisu.

Kategorie Pozemky pro bydlení
Lokalita Sezemice – Kladina
Okres Pardubice
Plocha pozemku 1.108 m²
Stavba Rodinný dům
Zástavba Obytná
Komunikace Asfaltová
Doprava Silnice, Autobus
Voda Dálkový vodovod
Elektřina 230V, 400V
Odpad ČOV pro celý objekt, Septik

Nemáte čas a potřebujete pomoci s prodejem nemovitosti?

Zanechte mi na sebe kontakt a já Vás budu v nejbližší době kontaktovat. Společně probereme detaily a domluvíme se na osobní schůzce.