Prodej pozemku k rekreačním účelům

Sezemice

Popis

Dobrý den,

rád bych Vám nabídl ke koupi pozemek, který je aktuálně určen k rekreačním účelům. Nachází se na konci Sezemic směrem na Rokytno, zhruba 5 km od Pardubic.

Pozemek je o celkové výměře 1 676 m². Je téměř rovinatý, celý oplocený a je zde k dispozici studna. Je tu také možnost připojení elektřiny. Příjezd je možný až přímo k pozemku po zpevněné travnaté cestě, jejíž spoluvlastnický podíl je také předmětem prodeje.

Jedná se o velmi klidné místo, které je obklopené polem a lesem. Přímo naproti se nachází velký rybník Labská. Je tedy ideálním řešením pro ty, kteří hledají klidnou rekreaci v blízkosti města s možností zahradničení a vybudování vlastní chatky.

Sezemice jsou obec, kde žije přibližně 4 000 obyvatel a leží 5 km od Pardubic. Najdete tu veškeré zázemí, které budete potřebovat – základní školu od 1. do 9. třídy, školku, poštu, dále je tu praktický i zubní lékař, rehabilitace, veterina, lékárna a několik restauračních zařízení. Ve volném čase můžete navštívit fotbalové nebo třeba petanquové hřiště. Dále tu máme knihovnu a několik obchodů s běžným sortimentem.
Pokud Vás pozemek zaujal a chtěli byste se na něj přijít podívat, tak mi zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Budu se na Vás těšit.

S úctou, Petr Ivanko | realitní specialista.

PRODÁNO

Cena je včetně poplatků, provize a právního servisu.

Kategorie Pozemky – zahrady
Lokalita Sezemice
Okres Pardubice
Plocha pozemku 1.676 m²
Stavba Studna
Zástavba Rekreační
Komunikace Neupravená
Doprava Silnice, MHD, Autobus
Voda Místní zdroj
Elektřina 230V

Nemáte čas a potřebujete pomoci s prodejem nemovitosti?

Zanechte mi na sebe kontakt a já Vás budu v nejbližší době kontaktovat. Společně probereme detaily a domluvíme se na osobní schůzce.