Krásný dům s terasou a zahradním domkem

Prodej rodinného domu na adrese: Staré Jesenčany 185 | Staré Jesenčany

Krásný dům s terasou a zahradním domkem

Dobrý den,

nabízím vám ke koupi krásný polovybavený rodinný dům s č. p. 185 v klidné obci Staré Jesenčany, který se nachází přibližně 3 km od Pardubic. Je o dispozici 6 kk a celková užitná plocha domu činí 165 m². Na pozemku, který je o celkové výměře 575 m² je i prostorná garáž s nízkou půdou, dětské prolézačky a terasa.

V přízemí naleznete kuchyň s vestavěnými spotřebiči, obývací pokoj se vstupem na zastřešenou terasu, která je o velikosti 32 m², dále ložnici, koupelnu, oddělenou toaletu, spíž a technickou místnost..

V 1.patře je pak další koupelna, oddělená toaleta a 4 pokoje.

Dům se sedlovou střechou je patrový a jde o novostavbu s kolaudací v roce 2013. Po celém domě je nainstalováno vodovodní podlahové vytápění, které ohřívá značkové IVT tepelné čerpadlo (země/voda). Právě i díky tomu, jsou v domě nízké náklady na provoz, důkazem může být energetická štítek, který má nejlepší možnou hodnotu, tedy třídu A. Kanalizace je zde řešena čističkou odpadních vod. Všechna okna domu jsou kvalitní izolační trojskla VEKRA. Vstupní dveře jsou také VEKRA a interiérové dveře jsou od českého výrobce MASONITE, podlahová krytina je vinylová.

Na zahradě je také vrtaná studna na užitkovou vodu, která slouží primárně k závlaze zahrady, ale je také napojena na dům a tak v případě zájmu ji můžete použít i na splachování toalety. Dle mého názoru je přidanou hodnotou garáž na zahradě, která aktuálně slouží k uskladnění zahradního nábytku a cyklistických kol. Má zavedenou elektřinu, vrata na elektrický pohon a svou vlastní toaletu.

Ve Starých Jesenčanech se pravidelně konají kulturní akce pro děti a dospělé.
V obecním sále můžete využít aktivity např. box, cvičení, nebo ping pong.
Dopravu zde můžete využít jak autobusovou, tak vlakovou a do Pardubic vede také cyklostezka pro cyklisty a in-line bruslaře.

Připravil jsem si pro Vás také virtuální 3D prohlídku, díky které si můžete celý dům projít z pohodlí a bezpečí vašeho domova.

Pokud Vás lokalita a nemovitost zaujala a chtěli byste se na ni přijít podívat, tak mi zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Budu se na vás těšit.

S úctou, Petr Ivanko | realitní specialista.

PRODÁNO

Cena je včetně poplatků, provize a právního servisu.

Virtuální prohlídka

Kategorie Rodinné domy
Lokalita Staré Jesenčany 185
Okres Pardubice
Velikost 6+kk
Plocha užitná 165 m²
Plocha podlahová 133 m²
Plocha pozemku 575 m²
Stav objektu Novostavba
Budova Cihlová
Typ domu Patrový
Poloha objektu Samostatný
Umístění objektu Klidná část obce
Zástavba Obytná
Rok kolaudace 2013
Rok výstavby 2012
PENB – A (33,3 kWh/m2 za rok)
Zařízený Částečně
Parkování Ano
Garáž Ano
Počet garáží 1
Výtah ne
Počet domů 1
Počet objektů 2
Terasa Ano (32m²)
Komunikace Asfaltová
Telekomunikace Internet, Kabelové rozvody
Doprava Silnice, Autobus, Vlak
Voda Místní zdroj, Dálkový vodovod
Elektřina 230V
Odpad ČOV pro celý objekt
Topení Ústřední elektrické

Nemáte čas a potřebujete pomoci s prodejem nemovitosti?

Zanechte mi na sebe kontakt a já Vás budu v nejbližší době kontaktovat. Společně probereme detaily a domluvíme se na osobní schůzce.