Skvělý dům na dobré adrese

Komenského 375 | Sezemice

Skvělý dům na dobré adrese

Dobrý den, rád bych vám nabídl ke koupi patrový dům o dvou bytových jednotkách s garáží, oplocenou zahradou za domem a milými sousedy na adrese Komenského 375, Sezemice. Dům o celkové podlahové ploše 222 m² s celkovou plochou pozemku 522 m² a garáží 22 m² je ideálním řešením pro ty, kteří hledají opravdu komfortní a klidné bydlení s výbornou dostupností do města.

Pro přehlednost a představu vám dům postupně přiblížím.

V přízemí se nachází samostatná bytová jednotka s vlastním vchodem a vlastními měřidly o dispozici 2+1 s podlahovou plochou 69 m². Ze vstupní chodby je přímý vstup do koupelny, ve které se nachází vana (toaleta je odděleně). Dále se dostaneme do průchozí kuchyně, ve které zůstává kuchyňská linka s veškerými vestavěnými spotřebiči. Z průchozího obývacího pokoje je pak vstup do neprůchozí ložnice. Vytápění a ohřev vody v této bytové jednotce je řešen vlastním plynovým kotlem.

Druhá bytová jednotka se nachází v prvním patře a je právě po dokončené rekonstrukci. Obsahuje dvě ložnice a prostorný obývací pokoj, který je propojený s kuchyňskou linkou. Koupelna disponuje rohovou vanou a toaleta je opět odděleně. K dispozici je také balkón a komora. Tato dispozice tedy činí 3+kk, tím to ale nekončí, jelikož se jedná o mezonetový byt. V nedodělaném podkroví je příprava pro pracovnu, komoru, další koupelnu s toaletou a ložnici. Je zde také příprava pro dvě klimatizační jednotky. V tomto bytě je vše přizpůsobeno pouze pro provoz na elektřinu, je tu tedy zároveň zavedena nižší cenová sazba za elektřinu.

V celém domě jsou nainstalována nová plastová okna a vstupní dveře, vyměněny rozvody elektřiny, vody a odpadu. Střecha zmiňovaného domu je sedlového typu s pálenou taškou. Celý dům je zateplen a natažen v lepidle, stačí tak dodělat pouze fasádu. Voda je z obecní přípojky a odpady jsou napojeny do městské kanalizace. Na zahradě se nachází kopaná studna, která byla prohloubena vrtem, tak je zde i dostatek vody na zalévání zahrádky či napuštění vašeho nového bazénu.

Na oplocené zahradě se dále nachází vzrostlá třešeň, zahrádka, kurník pro slepice a v neposlední řadě také “vejminek” (23 m²), který aktuálně slouží jako skladovací prostor, ale může například posloužit jako zahradní domek.

Toto je opravdu jen ve zkratce, podrobnějších informací mám pro vás mnohem více. Níže přikládám dva odkazy na virtuální prohlídky, díky kterým si můžete projít celý dům sami z pohodlí vašeho domova. Pokud vás tato nabídka zaujala, tak mi zavolejte a domluvíme se spolu na prohlídce, na které vám sdělím více a celým domem vás osobně provedu.

PRODÁNO

Cena je včetně poplatků, provize a právního servisu.

Virtuální prohlídka

Kategorie Rodinné domy
Lokalita Komenského 375, Sezemice
Okres Pardubice
Velikost 5 a více pokojů
Plocha užitná 250 m²
Plocha podlahová 222 m²
Plocha pozemku 522 m²
Počet podlaží 3
Stav objektu Po rekonstrukci
Budova Cihlová
Typ domu Patrový
Poloha objektu Řadový
Umístění objektu Klidná část obce
Zástavba Obytná
Zařízený Částečně
Parkování Ano
Garáž Ano
Počet garáží 1
Balkón Ano
Terasa Ano
Sklep Ano (5m²)
Komunikace Asfaltová
Telekomunikace Internet, Kabelové rozvody
Doprava Silnice, MHD, Autobus
Voda Místní zdroj, Dálkový vodovod
Elektřina 230V, 400V
Plyn Plynovod
Odpad Veřejná kanalizace
Topení Ústřední plynové, Ústřední elektrické

Nemáte čas a potřebujete pomoci s prodejem nemovitosti?

Zanechte mi na sebe kontakt a já Vás budu v nejbližší době kontaktovat. Společně probereme detaily a domluvíme se na osobní schůzce.