PRODEJ RODINNÉHO DOMU 90 M² SE ZAHRADOU 321 M²

Poděbradova 195 | Žiželice

Popis

Dobrý den,

dnes tu pro Vás mám skvělou příležitost ke koupi řadového rodinného domu s garáží a zahradou, který se nachází na skvělé adrese Poděbradova 195, Žiželice.

Dům má aktuální dispozici 3+1, jeho celková podlahová plocha včetně garáže činí 90 m², je zcela vyklizen a připraven na rekonstrukci dle Vašich přání a představ. A tu můžete zahájit ihned, dům se totiž prodává včetně schválené stavební dokumentace a stavebního povolení. Dle projektu se počítá i s rekonstrukcí patra, přičemž by potom vznikla dispozice 5+1 s terasou a s možností rozdělení na dvě bytové jednotky. Případné změny v projektu by pak měly být rychlou záležitostí. Dům je připojen na elektřinu, městský vodovod i kanalizaci. Plynová přípojka je v ulici a v případě zájmu tak nebude problém s jeho připojením.

Okolní zástavbu tvoří rodinné domy, díky tomu se tak jedná opravdu o velmi klidné místo. Zároveň ale v okolí do pár minut chůze naleznete veškerou občanskou vybavenost. (základní škola, mateřská škola, potraviny, lékárna, pošta atd.)

Stejně jako vždy jsem si i k téhle nemovitosti pro Vás připravil 3D virtuální prohlídku, ve které si můžete nemovitost projít sami, změřit výšku stropů, šířku zdí a to z pohodlí Vašeho domova.

Pokud Vás dům zaujal a chtěli byste se na něj přijít podívat, tak mi zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Budu se na Vás těšit.

PS: Lze přenechat aktuální hypotéku od České spořitelny s úrokem 2,79% s fixací ještě cca na 4,5 roku.

S úctou, Petr Ivanko | realitní specialista.

REZERVACE

Cena je včetně poplatků, provize a právního servisu.

Virtuální prohlídka

Kategorie Rodinné domy
Lokalita Poděbradova 195, Žiželice
Okres Kolín
Velikost 3 pokoje
Plocha užitná 90 m²
Plocha pozemku 321 m²
Stav objektu Před rekonstrukcí
Budova Cihlová
Typ domu Přízemní
Poloha objektu Řadový
Umístění objektu Klidná část obce
Zástavba Obytná
G (PENB nedodán)
Zařízený Ne
Garáž Ano
Počet garáží 1
Komunikace Asfaltová
Doprava Silnice, Autobus
Voda Dálkový vodovod
Elektřina 230V
Odpad Veřejná kanalizace


Nemáte čas a potřebujete pomoci s prodejem nemovitosti?

Zanechte mi na sebe kontakt a já Vás budu v nejbližší době kontaktovat. Společně probereme detaily a domluvíme se na osobní schůzce.