PRODEJ STAVEBNÍHO POZEMKU K REKREACI / VÝSTAVBĚ RODINNÉHO DOMU

Bělá u Liberka

Popis

Dobrý den,

hledáte místo k relaxaci, kde byste si mohli postavit svou vysněnou chalupu, nebo rodinný dům? S krásným výhled a přírodou kolem sebe?

Rád bych Vám nabídl pozemek o rozloze 2 162 m², kde je možnost dle územního plánu postavit rodinný dům nebo chalupu. Celý pozemek je oplocený a obklopený přírodou a rozlehlou krajinou.
Na pozemek je zavedena elektřina a voda s vlastním vrtem do hloubky 45 m a napojením na čerpadlo. Dále se na pozemku nachází jehličnaté stromy, ovocné stromy a dvě buňky. Jedna buňka je zánovní a je do ní přivedena elektřina i voda a druhá slouží jako sklad.

K pozemku vede obecní nezpevněná komunikace.

Obec Bělá u Liberka se nachází v blízkosti vyhledávané rekreační, horské oblasti Říčky v Orlických horách s velkým množstvím turistických stezek a lyžařských areálů.
Veškerou občanskou vybavenost jako supermarkety, poštu, restaurace, nemocnici, základní i mateřskou školu naleznete v zhruba 12 minut vzdáleném Rychnově nad Kněžnou.

Pokud Vás pozemek zaujal a chtěli byste se dozvědět více informací, pak mě neváhejte kontaktovat, rád Vám ho předvedu osobně.

S úctou, Petr Ivanko | realitní specialista.

PRODÁNO

Cena je včetně poplatků, provize a právního servisu.

Kategorie Pozemky pro bydlení
Lokalita Liberk – Bělá
Okres Rychnov nad Kněžnou
Plocha pozemku 2.162 m²
Zástavba Venkovská
Komunikace Zpevněná
Doprava Autobus
Voda Studna
Elektřina 230V

Nemáte čas a potřebujete pomoci s prodejem nemovitosti?

Zanechte mi na sebe kontakt a já Vás budu v nejbližší době kontaktovat. Společně probereme detaily a domluvíme se na osobní schůzce.