Pozemek pro bydlení nebo rekreaci

Prodej pozemku se stavbou: Maršov nad Metují

Prodej pozemku k bydlení nebo rekreaci

Hledáte to pravé místo k odpočinku a relaxaci, kde byste mohli mít svou vysněnou chalupu? Probouzet se ráno na čerstvém vzduchu, obklopeni přírodou? Jedno takové místo pro Vás mám!

Rád bych Vám nabídl pozemek nachází se v malé vesnici jménem Maršov nad Metují. Na pozemku se v tuhle chvíli nachází stavba s číslem popisným, ale její stav je vhodný k demolici.

Pozemek má celkovou plochu 2589 m², není oplocený a leží v mírném kopci, kousek od lesa. Elektřina a voda je zde přivedena. Kanalizace se zde nenachází, odpadní vody lze řešit čističkou odpadních vod, nebo žumpou. Tento pozemek můžete využít jak pro výstavbu rodinné chalupy, nebo domu, tak k investičním účelům.

Maršov nad Metují, má aktuálně k roku 2001, 22 trvale žijících obyvatel. Protéká zde stejnojmenná řeka Metuje. Přilehlé Velké Petrovice jsou vzdálené cca 1,5 km a Police nad Metují přibližně 5 km. V okolí máte plno krásných tras na výlety např. rozhledny, Adršpašsko-teplické skály, zřícenina hradu Vlčice a mnoho dalších krás z chráněné krajinné oblasti Broumovska. Nejbližší autobusová zastávka je v Polici nad Metují, nebo ve Žďáru nad Metují, kam jezdí i vlak.

Pokud Vás tato nabídka zaujala a chtěli byste se přijít podívat, tak mi zavolejte a domluvíme se na prohlídce.

S úctou, Petr Ivanko | realitní specialista.

1.734.630 Kč

Cena je včetně poplatků, provize a právního servisu.

Kategorie Pozemek pro bydlení
Lokalita Maršov nad Metují 31, Velké Petrovice
Okres Náchod
Plocha pozemku 2.589 m²
Zástavba Rekreační
Ochrana Ochranné pásmo
Komunikace Neupravená
Voda Dálkový vodovod
Elektřina 230V
Odpad Septik, Jímka

Nemáte čas a potřebujete pomoci s prodejem nemovitosti?

Zanechte mi na sebe kontakt a já Vás budu v nejbližší době kontaktovat. Společně probereme detaily a domluvíme se na osobní schůzce.