PRONÁJEM OBYTNÉHO VOZU

Nejlepší dovolená vašeho života

Neobyčejná půjčovna

Minulý rok jsme absolvovali naší první dovolenou v obytňáku, který jsme si půjčili  v karavan centru. V podstatě ihned jsme zjistili, že tento styl dovolené nás opravdu baví. A právě kvůli tomu dobrodružství a nezapomenutelným zážitkům, protože nám to dává pocit svobody a hlavně kvůli našim dětem, se kterými chceme poznat kus světa, jsme se rozhodli pořídit si vlastní dům na kolech. Na dovolenou se ovšem nedostaneme tak často, jak bysme chtěli, a je škoda, aby nám tento náš druhý dům jen tak stál u garáže bez užitku, tak jsme si řekli, že ho zkusíme nabídnout k pronájmu. Protože je náš obytňák vybavený tak, jak ho chceme mít vybavený pro sebe, troufáme si říci, že je s vybavením dál, než nabízí půjčovny. Cena pronájmu se ovšem nepohybuje jako v půjčovnách, je to taková „zlatá střední cesta“. Jasně, že je možné ho sehnat i levněji, ale u nás je cena stanovena adekvátně k vybavení. Za to si budeme přát to, pokud se rozhodnete půjčit si obytňák od nás, že se k němu budete chovat jako kdyby byl Váš vlastní. Pokud jste ještě nikdy obytným vozem nevyrazili, musíme Vás v neposlední řadě upozornit na to, že je to vysoce návykové.

Náš obytňák má výkonný solární panel, navíc bezpečnostní zámky, nezávislou klimatizaci nástavby a trezor. Samozřejmostí je perfektní vybavení kuchyně a pak také druhá náhradní plynová láhev s propanem. Dále pak měnič napětí na 230 V se čtyřmi zásuvkami včetně zásuvky v koupelně, USB zásuvka, led osvětlení, TV+DVD+USB, vestavěný kompresor pro nafouknutí lehátek a balónů, detektor narkotizačních plynů, markýza s osvětlením, venkovní sprcha, kombinovaná automatická lednice s mrazákem (12 V/230 V/plyn).

Auto má pak nádrž na 100 l čisté vody, bojler se zásobníkem, topení s rozfuky po celém voze, plynový vařič se třemi hořáky, digestoř, větrák, dřez, sprchový kout s oddělenou toaletou, variabilní garáž, termofolie na oknech + síťky proti hmyzu, nosič 4 kol, vyrovnávací nájezdové klíny, 25m prodlužovací kabel (230 V) včetně EU redukce, 25m hadici pro doplnění vody, chemii do WC, toaletní papír, kempingový stolek včetně křesílek a židliček a plynový gril. Dále je možnost zapůjčení elektrické koloběžky Segway a motorového člunu HonWave (pro tři dospělé a jedno dítě) s motorem Honda 5HP (nepotřebujete průkaz VMP).

Kategorie Osobnní automobil do 3,500 Kg
Řidičské oprávnění Skupina B
Počet osob na jízdu 6
Počet osob na spaní 6
Celková hmotnost 2.900 Kg
Nádrž na vodu 100 l
Odpadní nádrž 100 l
Nezávislá klimatizace Ano
Nezávislé topení Ano
Plně vybavená kuchyň Ano
Trezor Ano
Měnič napětí Ano
Výkonný solární panel 175 W – vůz je plně soběstačný
230 V zásuvky Ano a to včetně koupelny
12 V usb zásuvky Ano
Termoclony a mostkytiéry Ano ve všech oknech
Garáž Ano, variabilní

Nemáte čas a potřebujete pomoci s prodejem nemovitosti?

Zanechte mi na sebe kontakt a já Vás budu v nejbližší době kontaktovat. Společně probereme detaily a domluvíme se na osobní schůzce.