PRODEJ RODINNÉHO DOMU S ROZLEHLOU ZAHRADOU 1020 M²

Polní 220 | Nemošice - Pardubice

Popis

Dobrý den,
nabízím Vám ke koupi rodinný dům o celkové podlahové ploše 149,8 m² a s pozemkem o celkové výměře 1020 m² na adrese Polní 220, Nemošice.

Dům je z roku 1938 v původním, ale zachovalém stavu a je plně vybavený, tak jak vidíte na fotografiích. Vytápění je řešeno plynovým kotlem, odpady jsou svedené do veřejné kanalizace a je připojen na městskou vodu. Na pozemku je také kopaná studna určená k zalévání zahrady. Okna jsou původní dřevěná.

V přízemí jsou 2 obytné místnosti, kuchyň a koupelna s toaletou. V 1. patře pak další 2 obytné místnosti a půdní prostor s možností další výstavby pokoje a koupelny.

Za domem se dále nachází garáž s dílnou a rozlehlá zahrada, kde budete mít dostatek soukromí, klidu a prostoru pro zahradničení.

Nemošice je klidná, městská část v Pardubicích, kde naleznete základní občanskou vybavenost jako je restaurace, mateřská škola a obchod s potravinami. V těsné blízkosti leží Pardubice, kde se nachází veškerá další občanskou vybavenost. Co se týká rekreace vede tudy hezká cyklostezka podél Chrudimky a k procházkám vybízí vyhlášená přírodní památka Nemošická stráň.

Připravil jsem si pro Vás také virtuální 3D prohlídku, díky které si můžete celý dům projít z pohodlí a bezpečí vašeho domova. Takže pokud Vás tato nabídka zaujala a chtěli byste se přijít podívat, tak mi zavolejte a domluvíme se na osobní prohlídce.

S úctou, Petr Ivanko | realitní specialista.

PRODÁNO

Cena je včetně poplatků, provize a právního servisu.

Virtuální prohlídka

Kategorie Rodinné domy
Lokalita Polní 220, Pardubice – Nemošice
Okres Pardubice
Velikost 4 pokoje
Plocha užitná 149 m²
Plocha pozemku 1.020 m²
Stav objektu Dobrý
Budova Cihlová
Typ domu Patrový
Poloha objektu Samostatný
Umístění objektu Klidná část obce
Zástavba Obytná
Rok výstavby 1938
G (PENB nedodán)
Zařízený Částečně
Míst k parkování 2
Parkování Ano
Garáž Ano
Počet garáží 1
Sklep ano
Komunikace Asfaltová
Doprava Silnice, MHD, Autobus
Voda Dálkový vodovod, Studna
Elektřina 230V
Plyn Plynovod
Odpad Veřejná kanalizace
Topení Ústřední plynové


Nemáte čas a potřebujete pomoci s prodejem nemovitosti?

Zanechte mi na sebe kontakt a já Vás budu v nejbližší době kontaktovat. Společně probereme detaily a domluvíme se na osobní schůzce.