PRODEJ RODINNÉHO DOMU 158 M² SE ZAHRADOU 409 M²

Štěpnická 291 | Telč, Štěpnice

Popis

Dobrý den,

nabízím Vám ke koupi rodinný dům o celkové podlahové ploše 158,1 m² a s pozemkem o celkové výměře 409 m² na adrese Štěpnická 291, 588 56 Telč.

Dům je v původním stavu vhodný k celkové rekonstrukci. Elektřina je původní v hliníku. Vytápění řešeno elektrickým kotlem, odpady jsou svedené do veřejné kanalizace a je připojen na městskou vodu. Okna jsou plastová s dvojsklem.

V přízemí jsou 2 obytné místnosti (16,5 m² a 17 m²), kuchyň (14,5 m²), koupelna s toaletou (4 m²) a chodba (18,2 m²).
V 1. patře pak další 4 obytné místnosti (12,7 m², 17 m², 22 m², 9,3 m²), koupelna s toaletou (3,6 m²), chodba (11 m²), dvě komory 1,7 m², 1,2 m²) a terasa s orientací do zahrady (9,4 m²).

Za domem se nachází zahrada, kde budete mít dostatek soukromí, klidu a prostoru pro zahradničení a odpočinek. Oproti ostatním zahradám v okolí je opravdu rozlehlá.

Štěpnice je severní část města Telč v okrese Jihlava. Historické jádro Telče je cennou městskou památkovou rezervací. Jen pár kroků od domu se nachází státní zámek Telč, muzeum, rybníky, pivovar, dětské hřiště, kavárny, restaurace. Samozřejmě jsou v docházkové vzdálenosti i potraviny, pošta, pekařství, základní škola, poliklinika atd.

Připravil jsem si pro Vás virtuální 3D prohlídku, díky které si můžete celý dům projít a přeměřit z pohodlí vašeho domova. Takže pokud Vás tato nabídka zaujala a chtěli byste se přijít podívat, tak mi zavolejte a domluvíme se na osobní prohlídce.

S úctou, Petr Ivanko | realitní specialista.

PRODÁNO

Cena je včetně poplatků, provize a právního servisu.

Virtuální prohlídka

Kategorie Rodinné domy
Lokalita Štěpnická 291, Telč – Telč-Štěpnice
Okres Jihlava
Velikost 5 a více pokojů
Plocha užitná 158 m²
Plocha pozemku 409 m²
Stav objektu Před rekonstrukcí
Budova Cihlová
Typ domu Patrový
Poloha objektu Řadový
Umístění objektu Centrum obce
Zástavba Obytná
G (PENB nedodán)
Zařízený Ne
Terasa ano (9 m²)
Komunikace Asfaltová
Doprava Silnice
Voda Dálkový vodovod
Elektřina 230V
Odpad Veřejná kanalizace
Topení Ústřední elektrické


Nemáte čas a potřebujete pomoci s prodejem nemovitosti?

Zanechte mi na sebe kontakt a já Vás budu v nejbližší době kontaktovat. Společně probereme detaily a domluvíme se na osobní schůzce.