PRODEJ STAVEBNÍHO POZEMKU | 1082 m²

Veská | Sezemice

Popis

Dobrý den,

rád bych vám nabídl k prodeji stavební pozemek v obci Veská, která je perfektním místem pro výstavbu vašeho vysněného rodinného domu. Pozemek nabízíme s připravenou stavební dokumentací a vydaným stavebním povolením, můžete tak s výstavbou začít ihned!

Pozemek má celkovou výměru 1082 m², je situován v ideálně rovném terénu a vyniká svou výjimečnou polohou s přístupem z dvou stran, což zajišťuje vynikající dostupnost a zároveň zachovává soukromí vašeho budoucího domova. Elektrická přípojka je již na pozemku zřízena, a další nutné přípojky jako městská voda a kanalizace jsou dostupné přímo na hranici pozemku.

Konkrétně se jedná o pozemky s parcelními čísly 359/67, který je určen pro výstavbu vašeho domu, a 359/69 s podílem 1/8, který je vyčleněn pro vaši druhou přístupovou cestu.

K dispozici je pro vás kompletní stavební dokumentace včetně stavebního povolení pro přízemní rodinný dům o dispozici 5+kk s garáží o celkové užitné ploše 177 m². Již jsme pro vás vybrali stavební firmu, která vám poskytne zpracovanou cenovou nabídku a může zajistit výstavbu „na klíč“.

Veská je skvělým místem pro život, obklopená lesem a přírodou, poskytující klid a zároveň výbornou dostupnost do města Sezemice, které je vzdálené pouhé 2 km. Sezemice, ležící při řece Loučné, nabízí bohatou občanskou vybavenost včetně lékařů, pošty, obchodů, restaurací, veterináře, škol a dalších služeb.

Pokud vás pozemek zaujal a máte zájem o osobní prohlídku, nebo potřebujete další informace, neváhejte mě kontaktovat. Těším se na naše setkání.

S úctou, Petr Ivanko

PRODÁNO

Cena je včetně poplatků, provize a právního servisu.

Kategorie Pozemky pro bydlení
Lokalita Sezemice – Veská
Okres Pardubice
Plocha pozemku 1.082 m²
Zástavba Obytná
Komunikace Asfaltová
Doprava Silnice, MHD, Autobus
Voda Dálkový vodovod
Elektřina 230V
Odpad Veřejná kanalizace


Nemáte čas a potřebujete pomoci s prodejem nemovitosti?

Zanechte mi na sebe kontakt a já Vás budu v nejbližší době kontaktovat. Společně probereme detaily a domluvíme se na osobní schůzce.