Článek

DATABÁZE KUPUJÍCÍCH, ANEB ŠANCE NA RYCHLÝ PRODEJ.

By 18.3.2020 4 března, 2021 No Comments

Možná ještě před tím, než se vůbec rozhodnete prodat svoji nemovitost, může pro ni být kupec. Myslíte si, že to není možné? Ale je – díky databázi kupujících, kterou s kolegy pravidelně aktualizujeme. Máme přehled o tom, jaká je na realitním trhu poptávka a po kterých nemovitostech.

Díky této službě se může prodej vašeho domu, bytu, chaty nebo pozemku výrazně zrychlit. A využít databázi kupujících přitom není nic složitého a nestojí žádné peníze, ani velké úsilí. Stačí vyplnit formulář na webu, kam zadáte informace o vaší nemovitosti a základní informace o ní.

Klienty, kteří čekají na nabídku, zajímá adresa, ale také například druh vlastnictví, podlahová plocha a dispozice, ale také to, zda má nemovitost balkón, je v domě výtah, nebo to, v jakém patře se nachází. Nejde tedy o žádné technické složité údaje, ale o běžné informace.

Poté, co informace o vaší nemovitosti vyplníte, získáte potvrzení po telefonu nebo emailu, že v pořádku dorazily. Za několik hodin už budete vědět, zda máme v databázi vhodného kupce pro vaši nemovitost.

Obrovskou výhodou je rychlost, kterou tato databáze přináší. Vycházíme z ověřených informací o klientech, které známe a naprosto přesně víme, co hledají. Je to podstatně snazší, než si dávat inzerát a hledat vhodného kupce.

Na prohlídku totiž dorazí opravdu jen ti, kteří mají vážný zájem a hledají to, co nabízíte – ve vybrané lokalitě, dispozicích, stavu a vybavení. Nebudete zbytečně vynakládat energii, ani čas. Znám totiž představy klientů, kteří u nás hledají bydlení.

Ne všichni hledají bydlení v perfektním stavu – někteří z nich počítají s tím, že si byt chtějí opravit a zařídit podle svého. Ale existují i takoví, kteří se chtějí rovnou nastěhovat, nebo hledají nemovitost jako investici či shánějí byt pro potomky.

Pokud budeme o vaší nabídce vědět, můžeme vás hned spojit s lidmi, kteří přesně něco takového hledají. A to bez zbytečných investic, investovaného času a mnoha telefonátům. Cesta k jednoduchému a rychlému prodeji vede přes vyplnění formuláře. Trvá to jen několik desítek sekund.