Článek

DATABÁZE KUPUJÍCÍCH, ANEB ŠANCE NA RYCHLÝ PRODEJ.

By 18.3.2020 Březen 4th, 2021 No Comments

Možná ještě před tím, než se vůbec rozhodnete prodat svoji nemovitost, může pro ni být kupec. Myslíte si, že to není možné? Ale je – díky databázi kupujících, kterou s kolegy pravidelně aktualizujeme. Máme přehled o tom, jaká je na realitním trhu poptávka a po kterých nemovitostech.

Díky této službě se může prodej vašeho domu, bytu, chaty nebo pozemku výrazně zrychlit. A využít databázi kupujících přitom není nic složitého a nestojí žádné peníze, ani velké úsilí. Stačí vyplnit formulář na webu, kam zadáte informace o vaší nemovitosti a základní informace o ní.

Klienty, kteří čekají na nabídku, zajímá adresa, ale také například druh vlastnictví, podlahová plocha a dispozice, ale také to, zda má nemovitost balkón, je v domě výtah, nebo to, v jakém patře se nachází. Nejde tedy o žádné technické složité údaje, ale o běžné informace.

Poté, co informace o vaší nemovitosti vyplníte, získáte potvrzení po telefonu nebo emailu, že v pořádku dorazily. Za několik hodin už budete vědět, zda máme v databázi vhodného kupce pro vaši nemovitost.

Obrovskou výhodou je rychlost, kterou tato databáze přináší. Vycházíme z ověřených informací o klientech, které známe a naprosto přesně víme, co hledají. Je to podstatně snazší, než si dávat inzerát a hledat vhodného kupce.

Na prohlídku totiž dorazí opravdu jen ti, kteří mají vážný zájem a hledají to, co nabízíte – ve vybrané lokalitě, dispozicích, stavu a vybavení. Nebudete zbytečně vynakládat energii, ani čas. Znám totiž představy klientů, kteří u nás hledají bydlení.

Ne všichni hledají bydlení v perfektním stavu – někteří z nich počítají s tím, že si byt chtějí opravit a zařídit podle svého. Ale existují i takoví, kteří se chtějí rovnou nastěhovat, nebo hledají nemovitost jako investici či shánějí byt pro potomky.

Pokud budeme o vaší nabídce vědět, můžeme vás hned spojit s lidmi, kteří přesně něco takového hledají. A to bez zbytečných investic, investovaného času a mnoha telefonátům. Cesta k jednoduchému a rychlému prodeji vede přes vyplnění formuláře. Trvá to jen několik desítek sekund.

Vážení přátelé, fanoušci a především klienti. Děkuji za rok 2020, byla to neskutečná jízda. Právě díky vám se mi podařilo překonat stomilionovou hranici. Vážím si vaší důvěry.