Článek

PREZENTACE NEMOVITOSTI JE DNES DŮLEŽITĚJŠÍ NEŽ KDY DŘÍV

Vysoké sazby hypoték i ne úplně jistá budoucnost. To jsou hlavní důvody, proč v posledních měsících došlo k ochlazení trhu s nemovitostmi. Stále ale existují kupci, kteří hledají, kam uložit své peníze, nebo místo pro bydlení. Jak je ale zaujmout a přivést právě do vašeho bytu nebo domu? Nejlepším způsobem je perfektní prezentace.

Její význam v poslední době ještě stoupnul. Rozmazané fotky, nepořádek a nedostatek informací u inzerátů odradí kupce i u nemovitosti, která by se jinak snadno prodala.
Vzhledem k tomu, že si důležitost prezentace uvědomuji, tak jsem obklopen lidmi, kteří mi s přípravou nabídek nemovitostí pomáhají.

Designérka, fotograf i kameraman se zaměřují na to, aby vyzdvihli přednosti inzerovaného bytu nebo domu.
Součástí mých služeb je takzvaný home staging. To je dnes základ každého úspěšného prodeje. Nezáleží na tom, jestli prodávám garsonku na sídlišti, nebo luxusní dům na předměstí. Já a můj tým vždy dáme do práce všechno a dokážeme najít to nejlepší na každé nemovitosti. Zajímavá dispozice, krásný výhled, nová kuchyně nebo třeba rohová vana. Na každém bytě nebo domě se dá najít něco, co zaujme potencionální zájemce a přivede je na prohlídku.

Za důležitou součást nabídky je dnes považován nejen půdorys, ale ideálně 3D model bytu a videoprohlídka. Zájemci si chtějí umět představit, že stojí přímo v inzerovaném bytě.
Chtějí také znát okolí bytu či domu, zajímavá místa v sousedství i to, jak jsou daleko školy, školky či zastávky MHD. Nic z toho u mých prezentací nechybí. Díky komplexním informacím na prohlídky přicházejí opravdu jen ti, kteří mají reálný zájem.

Prezentaci je potom třeba umístit na ty správné inzertní servery a samozřejmě také na sociální sítě. Ty se dnes mnohem významnější měrou podílejí na prodejích. Díky optimálnímu zacílení se mi daří oslovit ty, kteří se právě po realitách rozhlížejí.

Chcete prodat nemovitost? Pomohu vám stanovit správnou cenu a vymyslet nejlepší strategii, díky které vaši nemovitost společně prodáme za těch nejlepších podmínek na trhu.

Každá spolupráce nějak začala, ta naše může odstartovat například telefonátem.

S úctou, Petr Ivanko